Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar ha a párotok túl érzékeny/sértődékeny és mindent félreértelmez, mindig a rosszra gondol, ha mondanak neki valamit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem, engem ez az embertípus alapból irritál, és kötve hiszem, hogy járni tudnék egy ilyen emberrel.

20L

2012. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hasonló véleményen vagyok, mint az Első Kérdező!

Egyéb vélemény?

2012. jan. 24. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem zavar!!
2012. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én párom ilyen,nagyon szeretem ,talán ez az egyetlen olyan tulajdonsága ami néha nagyon fel tud idegesiteni. Egyszerűen mikor olyanja van,mindenben az összeesküvést látja (ellene). Hiába mondom neki,hogy ne legyen paranoid,ő ilyen. Néha már nem tudom sirjak vagy nevessek,olyan abszurd hüyleségeket talál ki, kb "ma kék volt az ég,tehát a szomszéd biztos utál"

Nincs mit tenni:D

2012. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egy lány tetszett mondtam neki szépeket, mindent ami tetszett rajta. Aztán kb minden második szavamat félreértelmezte, a végén már hozzá se mertem szólni. 18 f Azóta nem beszélek lányokkal :D
2012. jan. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De!

... és most előrébb vagy?

2012. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok semmivel sem előrébb, csak mások vélemányére is kiváncsi voltam
2012. jan. 31. 14:28
 8/8 anonim ***** válasza:

..csak arra akartam utalni, hogy ez egy elég nyilvánvaló kérdés.

Mindig igyekezz a helyzetedet úgy meghatározni, hogy lehetőleg leegyszerűsített formákban éljél. Vakmerően higgyél abban, hogy az egyszerűsítés során kellemetlen dolgok sorozatából maradsz majd ki. Nem visz el a rendőr, szerelmed nem szolgáltat ki, nem kényszerít arra, hogy változzál meg. Nem kényszerít arra, hogy becstelenséget kövess el. Nem kényszerít arra, hogy gondolkodj. Közismert, hogy a gondolkozásnak semmi haszna, a számítógépekkel nem versenyezhetsz, sem az alapvető létsztenderdekkel.

2012. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!