Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogyha egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogyha egy pasinak ugy mutatjuk h nem erdekel csak egy ici picit agyjuk a tudtara h azert igen, akkor az jobban fog erdeklodni utannam?

Figyelt kérdés
pákapcsolat
2012. jan. 24. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Pasija válogatja, de általában így van igen.
2012. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

- Igaz az, hogy ha megtanulunk helyesen írni magyarul, akkor mások érteni fogják a kérdéseinket?

- Igen.

2012. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
es mi van akkor ha en mondom h tanulj meg görögul irni mert olyan suliba jartam
2012. jan. 24. 21:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Kurv@ra nem. 100-ból kb. 5x működik. Ez a legnagyobb fvsság, amit valaha elkövethet egy nő.


Nagyon-nagyon nagy a valószínűsége, hogy nem fog jobban érdeklődni irántad, hanem mást keres.

2012. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 21:27


Egyetértek.


Én ilyenkor szoktam más nők után nézni. ^^

2012. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én se érdeklődnék utána...azt gondolnám, hogy minek játssza az eszét ha érdeklem. ha meg nem, akkor meg ne érdeklődjön kicsit se.
2012. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor azt fogjuk gondolni, h nem érdeklünk titeket, ezért mást fogunk keresni.
2012. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy kicsit más szemszögből megközelítve: azért a pasiért, amelyikre rá kell mászni, hogy észrevegyen, azért nem érdemes vergődni.

Egyébként tényleg ennyire nem küzdötök egy lányért se, fiúk? Annyira elk****vultak a mai nők, hogy alap, hogy ők közelítsenek? Aki nem rakja az arcodba a cicijét, az már nem is érdekel? (Komolyan kérdem, nem provokálásból.)

2012. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6. válaszoló vagyok...nem vagyok a híve annak, hogy a nő rám másszon, sztem is k.rvás. de igenis legyen(ek) egyértelmű jel(ek) ami alapján azt gondolom, hogy itt most érdemes bepróbálkozni és nem csak beégetem magam.
2012. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13:02 Egy olyan csaj, aki ennyit kéreti magát, meg ilyen idióta nők praktikákat alkalmaz, ugyanúgy nem kéne, mint egy ribanc, aki az első randin lepippant.
2012. jan. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!