Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részegen mindig a valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen mindig a valódi énünket mutatjuk?

Figyelt kérdés

A párom nagyon rendes srác, már 3 éve együtt élünk. nagyon ritkán iszik, kb havonta egyszer, és akkor is a haverokkal és nem velem. de ilyenkor ha felhívom, a telefonban mérhetetlenül bunkó, lekezelő stílusban beszél velem.

normál állapotában imád, sőt még talán becsípve sincs vele baj, de ha jobban elázik, akkor néha sírok, olyan bántó.

ezért aztán nem is hívom fel ilyen alkalmakkor, ezt már pár hónapja megfogadtam.


én, ha többet iszok a kelleténél, akkor mindenkit szeretek, imádok, ölelgetek, szóval kedves vagyok. viszont ha valaki bunkó velem, azt elküldöm az anyukájába.

egyébként józanon is igyekszem pozitívan állni az emberekhez, ellenben ha valaki ok nélkül szemétkedik, azt úgyszint elzavarom a csába.


sokszor elgondolkodtam már azon, hogy vajon ez a rejtett énünk felszínre törése, vagy egy torzulás?

ti milyenek vagytok részegen, és ez összefüggésben áll-e a józan viselkedésetekkel?


(bevallom őszintén egy kicsit félek összekötni az életem a párommal. egyáltalán nem attól félek, hogy alkesz lesz, hanem hogy mi van, ha egy báránybőrbe bújt farkassal van dolgom? )


2011. máj. 18. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

én ha iszom sem vagyok bunkó legalábbis még senki nem panaszkodott.....


de több formája van mint ahogy te is írtad...ő olyan...mondjuk lehet ha a haverok miatt is van.na meg nem biztos h szereti h hívogatod akkor...

2011. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos igen, elég sok ilyen embert ismerek aki ha iszik kikel magából és úgy viselkedik mint egy állat, lebunkóz mindenkit stb... Egyik barátnőmnek a párja is pont ilyen volt, de szerencsére összeszedte magát és szakított vele 5 év után, mert attól tartott, hogy rosszabb lesz ha majd összeházasodnak és gyerekük lesz. És igaza is lett, a srácnak már van családja és ha részegen megy haza kiabál vele stb.

De persze vannak kivételek is. Párommal ha becsiccsentünk akkor jobban előjön belőlünk a másik iránti elmondhatatlan nagy szerelem, mindig ölelgetjük egymást stb... Persze ilyenkor sem nyúlunk intim helyekre mivel ez a magán ügyünk és olyankor is tisztában vagyunk ezzel.

2011. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a tévhitet, hogy részegen az emberek önmagukat adják, meg igazat mondanak, felejtsd el. Egyáltalán nem így van. A bunkó viselkedése egyfajta torzulás lehet. Nem is tudom ki találta ki ezt a baromságot, hogy az ember részegen önmagát adja..
2011. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

sztm részegen vagy a jobbik vagy a rosszabbik valós személyiségünk mutatkozik meg, a párod az elöbbibe tartozik,részegen az ember elveszti minden gátlását ...igy lehet igazán megtudni hogy milyen ember...én pl.egy tök zárkózott ember vagyok de ha iszom totál megnyilok sokat beszélek alig lehet elviselni...

de én a helyedbe ott hagynám a fenébe mer ha ilyen részegen tuti nem jó ember....az oké hogy iszik de akkor már gáz ha igy reagál az alkohol hatására....külön utak!!!

2011. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem nagyon változik meg a személyiségem részegen, csak felszabadultabb leszek, de azt is értelmes keretek közt. (Pl. utálok táncolni. De ha kicsit alapozunk a barátokkal előtte, akkor utána sokkal felszabadultabban ugrabugrálok.) A barátommal évek óta együtt vagyunk, tény, hogy eddig nem sok olyan alkalom volt, mikor részegek voltunk úgy igazán (én a hat év alatt kétszer, ő max. ötször), de egyikünk sem volt bunkó a másikkal, még csak flegmábbak sem lettünk.

Tény, hogy nem túl jó előjel, hogy így beszél Veled, ha részeg. :(

2011. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a baràtai elõtt elõadja magàt, hogy nagyobbnak làtszodjon.
2011. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol oldja a gátlásokat, ha valaki a párjával részegen bunkó, az nem jelenti szükségképpen azt, hogy ő egy bunkó és lenézi a párját, hanem mivel minden párkapcsolat, még a legjobb is áldozatot kíván, kompromisszummal jár, így egy őszinteségi roham keretében az ebbéli vélt vagy valós sérelmeit kissé felnagyítva kiadja magából. Olyasmit, amit józanul nem mondana ki, mert az eszével tudja, hogy "nem ér annyit", oldott gátlásokkal, alkohol befolyása alatt hamarabb kimondja.
2011. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Mivel azonban az alkohol oldja a gátlásokat és felfokozott érzelmi állapotot eredményez, sokszor apróbb sérelmek kerülnek a felszínre felnagyítva, vagy pont fordítva, éppen a jó hangulat fokozódik.
2011. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:34

Itt az igazság!


Az utána író (nem akarom megbántani)de butaságot írt.

2011. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Való igaz, az alkohol oldja a gátlásokat, nem feltétlen bunkóvá vagy jó fejjé tesz valakit, hanem az ésszel átgondolt döntések helyét átveszi az érzelmeken alapuló döntés. Tehát ha te sok pozitív energiával viseltetsz valami/valaki iránt, akkor nyíltan kimutatod érzéseidet, nem zavar, mit gondolnak rólad. Könnyen lehet, hogy a párod tele van rejtett sérelmekkel irányodba - pl. a kapcsolat miatt nem érzi magát elég függetlennek, elszámolással tartozik arról, mit csinál egy bulin, legalábbis ő így érezheti - akkor viselkedhet bunkón veled, a barátaiért pedig a csillagokat is lehozná az égről, mert velük szabadnak érzi magát..

Szerintem minden esetben van valami nyomós indok a háttérben, hogy miért viselkedünk ittasan másképp valakivel, mint józanul.

2011. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!