Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fene történt, mitől van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene történt, mitől van ez?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok. Átlagos külsővel, csendes jellem vagyok.


17 éves korom óta van egy párom, azaz lassan 6. éve. Soha nem ostromoltak a férfiak, nem tudom mi okból.

Most egy csop.társam a fősuliról állandóan keres telefonon, a párom bár megőrül tőle, néha én is.

Bekerültem egy munkahelyre, az egyik kollega kiszúrt magának, el is mondta mit gondol és randizna velem, hála az égnek már nem dolgozik ott. Erre egy másik kollega is elkezdte most. Bókolgat nekem...

Miért közelednek most felém ennyien? Semmit nem tettem, olyan vagyok mint rég. Soha senkinek nem adtam jeleket. Mi lehet az oka? Nőtt a kisugárzásom, vagy én ezt nem értem.


2012. jan. 25. 05:48
 1/9 pqpqpq ***** válasza:
86%
Parzasi idoszak van
2012. jan. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak tippelni tudok, de az idősebb srácok talán észrevettek benned olyan értékeket, amit a fiatalabbak nem. Ők még nagyon csak a külsőt nézik, idősebbek a belsőt is.
2012. jan. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A csop.társ lehet, ő 30 éves.

A kollega 23, ő elment innen, a másik kollega 34.


Belső értéket? Nem is beszéltem a 2. kollegával az eltelt 2 hónapban egy szót sem. Most kezdett el kb 1 hete, és jönnek a bókok is mosmár, ami engem idegesít, mert a munkatársaink is hallják. Ez olyan, mintha a párom mellett flörtölnék vele, pedig én egy szót sem szólok olyasmit. Zavar.

2012. jan. 25. 06:02
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
jön a tavasz,dagad a fasz.meg akarnak répázni,legalabb szivattyúzd le vmeiket
2012. jan. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De hülye vagy Te ember!
2012. jan. 25. 06:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Eeeez "ember"???

Egyébként biztos hogy létezik valamilyen"erotikus" kisugárzás,vagy úgyis mondhatjuk,hogy "érettebb"nő lettél!

2012. jan. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs otthon gond a szexel? A férfiak megérzik egy nőn, ha el van hanyagolva! Felborulnak a hormonjai és a feromon kibocsátása megnő, ez automatikusan beindítja az ösztöneiket. Többet kellene szexelned otthon ...
2012. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szexuális kisugárzás??? Fúúúú
2012. jan. 25. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne fúúúkálj,nyugodj bele hogy van benne igazság amit a kisugárzásról irtak!Ha szereted a párod,mindent beszélj meg vele "naprakészen",mert az ilyen helytetekre mondják,hogy a "féltékenység melegágya"!Elég fiatalon "kötelezted"el magad,igy nincs elég tapasztalatod és lehet,hogy a viselkedéseddel még bátorítod is a férfiakat!.../én is férfi vagyok/
2012. jan. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!