Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen szerelem?!

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel 8 éve ismerjük egymást, neki felesége van, nekem élettársam! Náluk van egy felnőtt gyerek, nekünk nincs. Közös a társaságunk, egy közös tánc alkalmával elkezdtünk másképp nézni egymásra, a szikra mindíg megvolt, de ez most más! Találkoztunk, nem volt szex, beszélgettünk, csókolóztunk, ennyi! Nagyon nehezen jönnek össze a találkozók, kevés a lehetőség! Viszont én egyre jobban beleszeretek! Ki kellene lépnem ebből amíg nem késő, igaz? Tudom én, csak vágyom a megerősítésre, és ki kellett írnom magamból!


Egy szomorú nő!


2012. jan. 25. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te szereted a párodat, ő szereti a feleségét? Ha egyikre is igen a válasz, nincs értelme a dolognak!
2012. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Timi: ) ***** válasza:

Ajjaj,nemhogy a kapcsolatól ki kell lépni,hanem ha nem akarsz botrányt,akkor megszakítani vele azt is,hogy egyáltalán lásd.Tudom,nem könnyű,meg azért hajt a vágy is,de tudod te nagyon jól mi a helyes,egy szikráért ne add fel az eddigi életed,a szikra egy idő után úgyis elmúlna hidd el!Sose lenne nyugodt kapcsolat ebből.Sajnálom,maradjon egy szép emlék számodra és próbálj továbblépni,mert ha jobban belemerülsz még nehezebb lesz kiszállni.

24/L

2012. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát, hogy szeretem e a párom, talán igen, de nem vagyok szerelmes, inkább már csak társak vagyunk, pedig még fiatalok vagyunk. (28 éves vagyok!)

Náluk sem túl rózsás a helyzet, ők is csak vannak, de ott már régebbi a kapcsolat. Tudom, nagyon megégethetem magam! El vagyok keseredve! Ráadásúl ami nehezíti a helyzetet, hogy a párom és az illető kedves ismerősök, nem barátok, de jóban vannak, és együtt űzik a hobbijukat!

2012. jan. 25. 13:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad, ne rombolj szét ennyi kapcsolatot. Inkább próbáld magadban megemészteni, még ha nagyon nehéz is.
2012. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sosem csaltam meg senkit, sőt nem is nagyon pártóltam, ha valakitől ilyet hallottam. Mostmeg...

Nem ismerek magamra! Rengeteg ember előtt elásom magam ha ez kiderül!

2012. jan. 25. 14:02
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Hát, most leszek -50%-os, de én azt mondom, hogy engedd áradni az érzéseidet, beszélgess vele sokat, támogassátok egymást és majd kialakul.
2012. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felpontoztam!


Kedves utolsó!

Talán a szívem mélyén ezt akartam hallani, habár tudom hogy nem ez a helyes! Vagyis mostmár annyira nem is tudom.


Köszönöm neked, de most jól megnehezítetted a dolgom!

2012. jan. 25. 14:08
 8/12 _Jessy_ ***** válasza:
Ha neki felnőtt gyereke van, te meg 28, a korkülönbségen is elgondolkodnék. Kérdés, hogy mit értesz felnőtt gyerek alatt.
2012. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A lánya most lesz 17 éves és a férfi, akiről szó van 39 éves! Akármi is történik ez nem olyan nagy korkülömbség, vagy igen? Emiatt is kellene aggódnom?
2012. jan. 25. 14:30
 10/12 _Jessy_ ***** válasza:
Felnőtt korban nem olyan sok a 10 év, kicsit többre tippeltem. Mindenesetre a lánya azért megszenvedheti a dolgot, bár ezt inkább neki kellene átgondolnia. A másik dolog pedig az, hogy ha jól működik mindkettőtök kapcsolata, akkor nagy baromság lenne feladni egy fellángolás miatt. Ha nagy probléma lenne a jelenlegi kapcsolatoddal, és neki a házasságával, azt mondanám csináld, de így nem!
2012. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!