Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Reménykedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Reménykedjek vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Üdv! Van 1 srác, akit egy közös baráton keresztül ismerek. Eleinte neten beszéltünk, aztán találkoztunk a gólyatáborban. Már alapból úgy fogadtuk egymást személyesen, mintha már ezer éve ismernénk egymást. Minden nagyon jól alakult, tetszett, meg voltak azok a bizonyos jelek, hogy itt valami lesz. Sokan azt hitték járunk és később elmondta én is tetszettem neki. Szóval a tábor idején minden flottul ment, de utána piszkosul összevesztünk. MINDENEN. De tényleg, nem tudtunk normálisan beszélni, mindenen összevesztünk és ha lehetett kerültük egymást. Ez több, mint 10 hónapig tartott, de most valami megint elindult..Nem tudom, hogy ez hogy fog elsülni, de úgy érzem megint tetszik. Egyre többet beszélünk, egyre jobb fej és nem tudom, hogy egy ilyen utálat után tetszhetek-e még neki és lehet-e bármi köztünk. Szerintetek merjek belebonyolódni, ha úgy alakul, vagy ez a "kapcsolat" eleve halálra van ítélve?


Előre is köszönöm a normális válaszokat!

16/L


2012. jan. 25. 09:56
 1/4 A kérdező kommentje:
**Már alapból úgy fogadtuk egymást személyesen, mintha már ezer éve ismernénk a másikat** Elnézést a szó ismétlésért.
2012. jan. 25. 09:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ilyen fiatalon még épp fejlődik a személyiségetek, a pasik most tapasztalják ki mi kell a nőknek, a nők meg ha valamit elszúr a pasi, akkor vitáznak. Gondolom nálatok is hasonló lehetett, hogy nem megfelelően kommunikáltátok le a dolgokat, mert még mindkettőtöknek tanulnia kell. Én azt mondanám nem feltétlenül van halálra ítélve, ismerkedjetek és majd kialakul. Kétlem, ha utálna akkor elkezdene veled megint dumálni, próbálkozik ő is, hidd el.


28/n

2012. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
minden bizonnyal, de ki tudj...
2012. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen a kommunikáció a legfőbb probléma..de még 3 évig osztálytársam lesz..majd meglátjuk.

2012. jan. 25. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!