Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teccek neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy oszt. társam aki nagyon bejön és már többen is mondták hogy én is neki egyik barátnőm beszélgettet vele fb-kon és megkérdezte tőle hoyg én is teccek e neki és azt mondta a barátnőm hoyg azt írta hogy nem tudja.Én csak arra lennék kíváncsi hogy azért nem írta le neki az iagzságot mert félt vagy mi? mert nem tok rajta kiigazodni ma ketten mentünk egy busszal és azt mondtam hoyg tudok róla hogy miket írkáltatok a barátnőmmel ő meg erre azt mondta hogy "Tényleg"? és utána mondtam neki hogy mond meg meg az iagazat ő meg erre azt válszolta hogy nem akar járni senkivel és most nem tudok ezen eligazodni most csak azért mondta ezt mert félt bevallani az iagazat vagy mert komoylan így gondolta? Lécci segítsetek mert nagyon zavaros ez az egész ügy :(
2012. jan. 25. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jössz be neki.


De egy Magyar Anyanyelvi Helyesírási Munkafüzet úgy megkívánt téged, hogy hujjujujujujuj!!!!!!!

2012. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem teCCel neki.
2012. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!