Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves lány vagyok és sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok és sok 20éven felüli fiuknak teccek és sokan hivtak ki beszélgetni vettek fel msnre stb. szerintetek csak arra kellenék nekik h megb**nak v tényleg akarnának tölem komolyabb kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 01:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Inkább 1 nyelvtan tanárral baszasd meg magad,hátha tanítani is fog utána.
2011. júl. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Élőbe beszélgettetek? Láttál valami megb**..ra utaló jelet? Ha igen, akkor csak arra kellesz nekik.. De én nem mennék bele a helyedben egy ilyen kapcsolatba:

1. Ilyen korban még nagy a korkülönbség.

2. Nem tartanak sokáig ezek a kapcsolatok.

3. Igen, lehetséges, hogy csak a sexre mennek.

2011. júl. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Erről az álmodról nagyon gyorsan mondj le. Egyszerűen tetemes különbség van a te és a huszonévesek közötti korkategóriában. Alapjában véve te még gyerek vagy ne is haragudj meg egy huszonéveshez. Apáskodó típus meg nem igazán van még ebben a korosztályban max meg akarna húzni téged se semmi több.

20/F

2011. júl. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen rossz helyesírású csajtól kizárt dolog, hogy többet akarnának...
2011. júl. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy 14 éves lánytól szerinted hova várnak komoly kapcsolatot?.. de majd ha lebabázol azt is írd ide le.
2011. júl. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is a helyesíráson akadtam fent kicsit...

Mint a többi hozzászóló is írta, kicsi vagy még ehhez a korosztályhoz, ha kapcsolatot akarsz nézz körül a 15-16 évesek között.

20L

2011. júl. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Jajj istenem:D úgy bírom, hogy van legalább 23 pót válasz, hogy jajj!! DE JAJJ VAN..nem tudsz helyesen írni ezen váltosztass mert jön a világ vége. Az ilyenek mennyenek már a f*ba sznobkodni. Mert kb semmit nem érnek el ezzel.

Megtanul, ha akar. Ha meg nem akkor így járt.

Amúgy igen, hogy csak arra kellesz:D egy 14 éves lány szerinted mire másra kell? komolyan nem igazán lehet venni egy olyan lányt. Mert éretlen a gondolkodás és még időben lehet változtatni.

Könnyen át tudnak ejteni még, mert nem vagy tapasztalt.

De viszont szerintem az is ott van, hogy csak simán rendesnek gondolnak és "nem hiányozhatsz a beszélgetésekből" de közbe meg tetszel nekik. Stb..

Végülis szerintem mindegy. Ha megakarnak akkor max hagyod, vagy nem.

De az nem hátrány szerintem , ha gerjednek rád addig ameddig nem zaklatnak is.

2011. júl. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Dottorre ***** válasza:
100%

Én megfordítanám a kérdést. Szerinted egy 20éven felüli, dolgozó, felnőtt férfi, aki egy naív de mégis szűzies kislányt lát benned, mit szeretne tőled?

Sajnos a mai világ egyreinkább kezd azirányba elmenni, hogy a 20on felüli srácok a tinikorszak elején lévő lányok közül válogatnak. Én viszonylag gyakran fordulok meg 14-15éves lányok társaságában (egyéb, tanári dolgok miatt) és biztosan állítom, hogy igen nagy különbség van közöttetek. Egy 14 éves lány épphogy kezdi észrvenni, a szexualitását, hogy tetszik a srácoknak, és eszébe nem jutna egy olyan felnőtt, érett, komoly kapcsolatot létesíteni, ami egy felnőtt férfi számára elvárás lenne. (Gondolok itt olyasmire, hogy főzés, elmászkálás ide - oda, barátoknak való bemutatás [ gondolj bele, ki mutatna be mondjuk 22-25évesen egy 14éves lányt a szüleinek, barátainak ], és akkor nem beszéltem még egy szót sem a szexről, amiről neked még -reményeim szerint - fogalmad sincs, és nem is kéne, hogy legyen, ő meg már megélt jópár csatát, emiatt elég magasak az elvárások... 25éves férfiként az utolsó részt meg tudom erősíteni. Ilyesmit nem tud megadni, csak egy 20on felüli, de legalábbis szexuálisan erősen érett nő...például az én párom 20 éves)

2011. júl. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na szerintem ez volt a teljes és tökéletes válasz:D
2011. júl. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
02:21 hogy nyald meg a batyum,te is analfabéta vagy.;)
2011. júl. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!