Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon égő, ha egy lány vall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon égő, ha egy lány vall "szerelmet" a fiúnak?

Figyelt kérdés

Ha nem mondom el neki, sosem fog rájönni, hogy én akarnék többet is, hisz' szóból ért az ember.

Annyira nem ismerjük még egymást, ő engem szinte semennyire, de nincs tőle jobb pasi az egész világon sem, és belsőre, viselkedésre, stílusra...áhh<3

Szerintetek ez sülhet el rosszul?Hogyan csinálnád a helyemben?

(úgy érzem nem tudok így létezni, hogy nem is próbáltam meg, ő nem tudja, hogy szeretem)


2012. jan. 25. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

beszélgess vele,kacsigass,ha nem veszi észre akkor hagyd,mert ha csak ki fog használni

20f

2012. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szóból ért az ember.

Ha azt mondod amit érzel, akkor baj nem lehet.

2012. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is sokat tépelődtem ezen, igazából ez a srác segített nekem valamiben, aztán később írtam neki egy köszönő e-mailt, hogy nagyon hálás vagyok neki és egyébként jó hatással votl rám és szimpatikusnak tartom. :D

Bár ez jó ürügy volt, hogy megköszönhettem.

Utána bevallotta, hogy nagyon tetszem neki, szóval nekem jól sült el, de ha elutasít, akkor se lett volna semmi, mert elég kicsi az esélye, hogy a mindennapokban csak úgy összefussak vele, így nem volt mit vesztenem... :)

Ha nektek sincs ilyen mindennapi kapcsolatotok, én a helyedben elmondanám, hogy érdekel, vagy megkérdezném ,hogy nincs e kedve találkozni... ilyesmi, nem kell nagyon túl bonyolítani se.

2012. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem is kérd meg hogy segitsen valamit ahol 2be lehetek ott meg meglátod hogy viselkedik ha adsz neki jeleket hogy bejön akkor még az nap meg tudod a választ
2012. jan. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
46%

IGEN NAGYON ÉGŐ!!

Rosszul fog elsülni, úgyh sztem inkább ne kockáztass... csak várj... és várj..

2012. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És én mit tegyek nekem is nagyon tetszik valaki de minden nap tálálkozunk
2012. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem te is mondd meg neki, vagy célozgass rá.

Én elősször felhozok egy témát, ha látom rajta, h érdeklem akkor megmondom neki.Bár majd kiderül, nem hinném, hogy lesz bátorságom hozzá;)

2012. jan. 27. 06:28
 8/11 A kérdező kommentje:

Én megtettem:)

Sikerülhetett volna jobban is a dolog, de a vallomás után is még 3 órát beszéltünk:):)

Mindenkinek: egy próbát megér, ne halogassátok sokáig!!!(:

2012. jan. 30. 16:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is szívesen lennék "egy fiú".
2012. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ezt úgy értetted, h lennél a kiszemeltem helyében?:D

Vagy micsoda?

2012. jan. 30. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!