Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy lánynak bejön egy fiú, jóformán nem is tesz semmit annak érdekében, hogy, , megkapja" a fiút?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy tetszem egy lánynak. De még csak egy kis jelét sem mutatja, hogy bejövök neki. Ha az a bizonyos személy még annó nem mondja el, hogy mi a helyzet, akkor nem fogom tudni. Miért csináljátok ezt lányok?!
2012. jan. 25. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
van olyan, hogy az embernek nincs önbizalma. pl
2012. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

mert fél, hogy esetleg neki nem tetszel, visszautasítod, elmondod a haverjaidnak és ezzel megalázza magát

legyél vele kedves, ne azt várd, hogy a nyakadba ugorjon

2012. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy no igazan szerelmes akkor barmit megtesz.
2012. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
egyet értek 1.-vel, pont ez akartam írni én is
2012. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy rögtön szerelmet is vall. Csak hát, valahogy csak tudná jelezni...
2012. jan. 25. 21:31
 6/17 anonim ***** válasza:
nem értesz minket... nah, vannak ilyen beszari lányok, baromira nem tesznek semmit mert TUDJÁK hogy áá ez úgysem fog össze jönni. ennyi.
2012. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

na meg ha meg is teszik nagy nehezen, és tényleg visszautasítja a fiú, akkor még az a kis önbizalma is elveszik

legalábbis én így voltam vele

2012. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De mi van avval, hogy a bátraké a szerencse?

Meg pl ha a fiúnak is tetszene a lány? (csak pl még nem tűnt fel neki, de ha látná, vagy megismerné, akkor megtetszene neki is!)

2012. jan. 25. 21:37
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
jó. nem mindenki bátor áhh fogd már fel. van akinek komplexusai vannak, vagy hogy a kérdésedre utaljak, lehet h tetszel neki, halálosan beléd van esve, de NEM akar MEGKAPNI, mert neki ez elképzelhetetlen! nem tudja elképzelni hogy ő kapcsolatot alakítson ki a pasival, az félelmetes, neki úgy se menne. stb stb. Na vágod? Ettől még persze ez nem jó hozzáállás, de van ilyen. na, csak leírtam egy lehetséges esetet :)
2012. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

De ne csináld már ezt, ha neked kell ez a lány, ráadásul tudod, hogy te is neki, akkor minek ezen agyalni? Örülj neki és inkább kezdeményezz te, nincs mit vesztened, hisz tudod, hogy kellesz neki.

Amúgy meg félénk, és biztos te se adsz jeleket, hogy tetszik neked, és így nem mer semmit tenni.

2012. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!