Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 19 éves fiú vagyok barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tjay kérdése:

Egy 19 éves fiú vagyok barátnőmmel szeretkeztem, és utána meg is jött a menszesze, a lányoknak a menszesz előtt fáj a mellük meg megdagad, és elmúlt a menszesze de a melle?

Figyelt kérdés
úgyanúgyfáj ennek már másfél hete :S és méghozzá fel is fázott lehet az ok a mellfájásra Vagy esetleg még az is ok hogy tüdőgyulladása volt november végén és december elején?
2012. jan. 25. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
barátnőmnek is mindig érzékeny a melle, mielőtt megjön
2012. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem azért fáj, mert szeretkeztél vele és nem terhes.
2012. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Úgy felpumpáltad,hogy nem bír leereszteni.xD

Bocs,az olcsó poénért,nem hagyhattam ki.

Viccen kívül azért érzékeny neki,mert menzeszelt.Olyankor mindig feszül és érzékeny.Menzesz után is lehet még érzékeny neki.Plusz,lehet,hogy még növésben van,mert olyankor is érzékeny.Bár nem tudom,hogy még olyan korban van-e.

2012. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nemtudom de idegesíít:S am :S mertmár teljesen idegesíd ez az egész dolog:S lehetséges hogy a felfázásra felment a mellére is lehetséges ez a dolog? vagy a tüdőgyusziból maradt még valami?:S
2012. jan. 25. 21:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha a tüdőgyusziból maradt volna vissza valami,akkor a mellkasa fájna,nem a melle.Szerintem csak a menzesz miatt,vagy a növekedés miatt.De lehet komolyabb baj is a mellével,pl ciszta,daganat.Nem tudná esetleg a bnőd óvatosan kitapintani?Az is lehet,hogy egy zsírmirigye gyulladt be.Szerintem menjen el orvoshoz.
2012. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mint ha magam hallanám.. :S csak az a baj hogy mind a két melle fáj . és mind a két melle úgyanúgy:S
2012. jan. 25. 21:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy hányéves?
2012. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
persze 19
2012. jan. 25. 22:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor már nem valószínű,hogy a növekedéstől.

Bocs a tolakodó kérdésért,de amikor együtt voltatok akkor nem dolgoztad meg nagyon a melleit?Mert lehet,hogy azzal akaratodon kívül gyulladást okoztál a mirigyeiben.

Plusz még valamire gondoltam.A fogamzásgátlóra,mert az is okozhat mellduzzanatot.

2012. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nemvagy tolakodó,de nememlékszem arra hogy erősebben nyultam volna hozzá a melleihez és nem fogamzásgátlót használunk:) hanem óvszert és az óvszerek meg nemvoltak lyukasok mert mindig ellenőrzöm és nemtoom :S soha nemcsináltuk még óvszer nélkül,még csak hülyeségből sem semmi és nemértem:/:S de gondoltam olyanra is hogy megfázott a melle és attol gyulladt be :S
2012. jan. 25. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!