Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 19 éves fiú vagyok barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tjay kérdése:

Egy 19 éves fiú vagyok barátnőmmel szeretkeztem, és utána meg is jött a menszesze, a lányoknak a menszesz előtt fáj a mellük meg megdagad, és elmúlt a menszesze de a melle?

Figyelt kérdés
úgyanúgyfáj ennek már másfél hete :S és méghozzá fel is fázott lehet az ok a mellfájásra Vagy esetleg még az is ok hogy tüdőgyulladása volt november végén és december elején?
2012. jan. 25. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom,hogy mi lehet,mert a tabletta volt az utolsó előtti gondolatom,mert az utolsó az,hogy talán sportol valamit és attól.Ütést kapott,beverte stb.Jobb ötletem sajnos nincs.Hát olyant,hogy a mell megfázzon,még nem hallottam,de attól még lehetséges.Azt javaslom,hogy holnap csütörtökön,és ha holnap este is fáj még neki,pénteken menjetek orvoshoz.
2012. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. jan. 25. 22:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit,remélem tudtam segíteni,és nincs nagy baj és csak talán a hormonok rendetlenkednek!
2012. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!