Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma is láttam egy csomó fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma is láttam egy csomó fiatal párt együtt sétálva, egymást puszilgatva és ismét elszomorodtam, mert én senkit sem szerethetek és engem sem szeret egy lány sem viszont. Ez szeretethiány lenne?

Figyelt kérdés

Ez már jó pár hónapja kezdődött, addig meg voltam barátnő nélkül is, pedig azelőtt is próbálkoztam neten, társkeresőkön és ittas állapotban élőben is lányoknál, de persze valahogy senki sem érdeklődött úgy irántam, mint én irántuk, így aztán még sosem volt barátnőm, pedig már 22 éves vagyok és úgy tűnik egyre jobban vágyom egy lányra, de nem akármilyenre, hanem aki a párom lehetne.


Viszont ahogy tapasztalom manapság a lányoknak úgy tűnik jóval nagyobbak az igényeik a külsőre vonatkozóan, mint a fiúknak, még a nekem nem tetsző, túlsúlyos lányok is visszautasítottak.


Gyakran úgy érzem örök magányra vagyok átkozva, engem senki sem fog szeretni, míg nálam rondább srácoknak is van szép barátnője.


Jó, igaz én csak 165cm magas vagyok és vékony, de attól még engem is szerethetnének a nálam alacsonyabb lányok vagy nincs igazam?!


Miért van az, hogy még ők is 180+-osokkal járnak vagy izomagyú bunkókkal inkább?


2012. jan. 25. 21:37
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
68%

Ne...vinnyogj!

Barátom 170 cm, én 167 cm, nekem 20 évesen ő az első barátom, és csak most jöttünk össze. Én 20 évet vártam egy rendes fiúra, és nem egyedül vagyok vele, rengeteg lány van még így a köürnyzetemből. Egyszerűen túlságosan rágörcsöltél a témára és/vagy nem találtad meg azt a típust, akinek bejössz.

2012. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

ma 21:40


Te könnyen beszélsz, most, hogy van párod.


De ettől még nekem nincsen.

2012. jan. 25. 21:44
 3/52 anonim ***** válasza:
80%
Hát az egy jó kezdet ha a nálad kisebb lányoknál kezdeményezel.... legyél laza, igyál többet :P Viccet félretéve legyél keményebb. ;)
2012. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

ma 21:45


ja, látszik is, mekkora sikereim vannak

2012. jan. 25. 21:51
 5/52 anonim ***** válasza:
77%
más választásod nincs, ja de 7-es BMW....
2012. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
79%

mostanában folyamatosan minden nap lehet ilyesmi kérdéseket látni,ezeket mind te irod ki?

(nem sok egy kicsit hogy naponta kiirod ezeket?)

2012. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
63%
Legyél lazább. Szerintem túlságosan rágörcsölsz az egészre.
2012. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

ma 22:05


nem mindet én, láttam sorstársaim is vannak rendesen, akik érdekes mód szintén alacsonyak és vékonyak többnyire

2012. jan. 25. 22:11
 9/52 anonim ***** válasza:
84%
legyél laza, könnyű mondani, de a kicsit lassabb beszéd, nyugodtság ilyen érzetet vált ki a lányokból (példa VV Béci, majdnem megaludt a tej a szájába, de mégis jól csinálta), úgy tudsz nem görcsölni, h leszarod, h mit fogsz mondani, ne tűnj izgatottnak, érdeklődj, ugyanakkor a válasz már ne érdekeljen annyira, szal csak lazán :D
2012. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
83%

"Te könnyen beszélsz, most, hogy van párod.


De ettől még nekem nincsen."


Ilyen hozzáállással nem is érdemelsz.

Váá, lépjünk sztrájkba, ne reagáljunk többször az ilyen jellegű "kérdésekre"

2012. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!