Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy szeretnék odabújni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szeretnék odabújni, csókolni, ölelni, karjaimban tartani egy csodálatos lányt, de nincs senki. Szeretethiányom van?

Figyelt kérdés
Ez megy már jó fél éve és egyre rosszabb, minden nap próbálkozom neten ismerkedni, de nem megy, úgy érzem el vagyok átkozva, mert hiába szeretnék szeretni és viszont szeretet kapni, nem találok sehol sem lányt, akivel közel tudnánk kerülni.
2012. jan. 22. 23:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
énis szeretnék már egy fiút:/
2012. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
74%

Én is. :( :foreveralone:


fapfapfap

2012. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%

Felejtsétek már el azt a rohadt netet!

Aki ott próbálkozik, az sosem talál magának senkit .Azok a barátnőim, akik szintén a fészen keresgélnek, szintén nem találnak senkit. Egyik oldalt a fiúk, másik oldalt a lányok siránkoznak egész nap, ahelyett, hogy járnának társaságba, és nem bénáznának. Ma már te vagy a tizenkettedik aki siránkozik. Nem szégyelled magad? Milyen srác vagy te?

2012. jan. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%

én sosem jönnék össze egy fiúval sem a netről. mert az nem férfi, aki nem mer elém állni és leszólítani

L/19

2012. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
70%
héj nyálas, talán nem a gépnél kéne ülni egész nap. há' nincs neked egy rendes haverod akivel ezeket megoszthatnád? persze nem ilyen stílusban,mert ez gyomorforgató egy "férfi" szájából..
2012. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Átérzem a dolgot :S :D Minden esetre a netet tényleg hagyd, ott nem tudsz igazi első benyomást tenni, semmi különlegeset nem fog benned találni amitől meg akarna ismerni... Szerintem az emberek 80% az egóját növeli társkereső oldalakon. Ne görcsölj rajta, csak ismerkedj, beszélgess.
2012. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért gyomorforgató??????
2012. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

ma 23:42


de amikor élőben próbálkoztam mégsem jöttem be senkinek sem, én ezek után nem kínzom magam, ha kellek valakinek itt neten megtalál, de így is szenvedek rendesen, hogy senkinek sem kellek

2012. jan. 22. 23:47
 9/38 anonim ***** válasza:
95%
mert egy férfi nem picsog, hanem cselekszik.
2012. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az lehet probléma, hogy kuncsorogsz a szeretetért. főleg hogy nem is az számít neked hogy A lány legyen, egy konkrét személy, akit szeretsz vmiért, hanem csak úgy... mind egy ki, csak legyen.

szerintem sokan nem örülnek ha húha valaki már az elejétől nekemszeretetkellszeretetkell módon áll a dologhoz. most ezt nem tudom máshogy elmondani, de kiábrándító tud lenni.

2012. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!