Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 11-éves fiúnak hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 11-éves fiúnak hány centiméteres pénisze lehet? És lehet már neki spermája? És az baj lene ha naponta kiverné, valamilyen fertőzést elkaphatna vagy valamit?

Figyelt kérdés
kb.hány cm-es egy 11-éves fiu pénisze? És lehet már neki spermája? előre köszi a valászokat.:D
2012. jan. 26. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Kb. 80 centi(azalatt nagyon gáz) és igen, legalább fél liter.
2012. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
ekkora idióta kérdést.
2012. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Naná hogy lehet! Sőt pont 11 éves korban kezd lenni először. Aszem ha 13cm van neki akkor az már igen jó! Lol amúgy verjed bátran! Semmi probléma nem lessz viszont mindig várd meg az utcsó cseppeket is. És utánna töröld meg jól mert ha rajta marad akár egy órára is egy kevés az már gomba problémákat okozhat! Amúgy ritkában verjed! Mondjuk heti 2szer! Az a baj hogyha nagyon megszokod a saját képességeidet késöbb egy igazi nő nehezebben fog majd kielégíteni! Ha nagyon nagy az igényed akkor se tóljál többet heti 4nél!
2012. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
annyit verd, amennyit jól esik.
2012. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jah például AIDS-es lehetsz úgy hogy csak finoman, mellesleg 18cnti alatt űbergáz.
2012. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem tudtam mit jelent az az AIDS ezért utánna néztem mi az egy ilyet találtam:Mikor lesz AIDS-es a HIV fertőzött?


A HIV fertőzött személy vérében a vírusok szaporodásnak indulnak és károsítják a fehérvérsejteket. Ahogy a fehérvérsejtek száma csökken és működésük romlik, a szervezet immunrendszere meggyengül és jelentkeznek az első tünetek, ekkortól beszélünk AIDS betegeségről. Az, hogy az AIDS tünetei a fertőződés után mennyi idő múlva lépnek fel, nagyon különböző lehet, néhány hónaptól több évig. Ez az időtartam az egyéni adottságoktól, a szervezet védekezőképességétől, és nem utolsósorban az időben megkezdett kezeléstől függ. NA DE EBBEN NINCS BENNE HOGY MI LEHET TŐLE A BAJOM? szóval mit kapok el...vagyis az súlyos, vagy fájdalommaljár..vagy hogy lehet kezelni vagy valami?

2012. jan. 26. 18:11
 7/13 Napkiraly ***** válasza:
100%
farokveréstől nem leszel AIDS-es! Sőt, semmi bajod nem lesz tőle, csak egészséges leszel, javítja a közérzetedet is! Ránts rá gyakran, de csak ha majd eljön az ideje! Rárántottam tizenegykét évesen koszos helyeken is, mégse kaptam el semmit, szerintem javítja is az immunrendszert ha majd később a csajoddal l vonat vécéjében csinálod már immunis leszel :) Spermája is akkor van ha elég érett. Ha jól sejtem te még nem vagy az, szóval egyelőre ne rángasd mert leszakad. A bohócverés idejét érezni fogod, egyszer éjjel azt fogod érezni hogy nagyon jó, rosszabb esetben csak arra ébredsz hogy Micimackó, akivel 10 éve együtt alszol, nedves lett.
2012. jan. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utlosó válaszoló..:D Ezen kicsit nevettem.:D De köszi...Én ugy tudom, hogy vannak akik korán érnek és akik nem! De nem biztos.:D Gyors válaszok..köszi őket.:D (Az lehet hogy még nem fehér a spermám csak ,,átlátszó" vagyis kicsit ilyená........szal nem fehér még!..úgy olvastam hogy nem baj mert majd késöb lesz csak az! )
2012. jan. 27. 07:11
 9/13 anonim válasza:
verd gyakran amikor jol esik en is azt szoktam xD de egyebkent semmi bajod nem lesz tole
2012. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké.:P De nekem csak kb. 9,6-cm és 11-vok, nem kicsi? mert egyik válaszólo irta h 13-centi már jó...van egy nővérem és az egyik osztálytársának annyi aki 8.-as! ( a nővérem bartánője meg a nővérem beszéltek róla xxD és hallotam) :D
2012. jan. 27. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!