Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú elhív valahová,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elhív valahová, azzal egyértelműen kifejezi, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Nagyon tapasztalatlan vagyok ilyen téren és sosem értem ezeket a bizonyos "jeleket".
2012. jan. 26. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már elhív, az nem jel, hanem egyenes beszéd.:D
2012. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem,az aszt jelenti,hogy a haverok nem érnek rá sörözni!!!!
2012. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem egy jel, ez már felhívás keringőre :D
2012. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hova hívott...? attól függ:)
2012. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak a veséd kell neki.
2012. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Páran olyanokat írtok, amitől mosolyogni kezdek. De én komolyan kérdeztem, amit kérdeztem. Szóval komoly válaszokat szeretnék.

Hogy hívott el? Megkérdezte, ráérek-e ekkor és hogy elmennék-e vele valahová. Én pedig mondtam, hogy igen.

2012. jan. 26. 20:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor ez randi :)
2012. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát, ha randira hív (pl.: nem lenne kedved eljönni velem valahova?) akkor igen, szerintem. de ha azt mondja, hogy "ma lesz nálunk egy tök jó házibuli, nézz be, ha akarsz", az is meghívás, de nem feltétlenül jelenti, hogy tetszel neki. szerintem ezt neked kell eldöntened, ha máshogy nem, hát megérzés alapján :D
2012. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Látszik fiatal vagy,hogy nem egyértelmű neked!!!!

Még jó hogy randira hív!!!

Érezd jól magad,aztán lesz ami lesz!!!!

2012. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De megkérdeztem tőle, hogy hívhatok még valakit? Hozzátettem, hogy egyik barátnőmet szeretném elhívni még. Mert félek vele kettesben lenni. Persze ezt nem mondtam a szemébe. De próbálom éreztetni vele, hogy én is kedvelem őt. Nem tudom, mekkora sikerrel..

Kellemetlen a számára, hogy barátnőmet is hívtam?

2012. jan. 27. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!