Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez hogy,4szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez hogy,4szer nézett vissza? Köze lehet hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba aki tetszik. Jóba vagyunk már többet beszélünk egymással. Ma 5en voltunk közös órán, miután vége lett ők indultak haza barátnőjével nekem még bekellet zárnom. Amíg indultak haza felé bnőjéveel láttam az ablakból a kb 40 méteres úton 4szer hátra nézett amíg a bnője 1szer sem. Nem láthatott h az ablakba vok mert távol álltam tőle. Amikor balra ment az úton végig arra figyelt.
2009. máj. 29. 15:15
 1/4 A kérdező kommentje:
mi óránknak előbb lett vége mint a többi úgyhogy mások nem voltak ott.
2009. máj. 29. 15:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, azt nézte, nem-e mész mögötte. :)
2009. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában az néz mindig hátra akinek NEM tettszik a fiú,mert a barátnőjét érdekli.Nálunk mindig így ment,akinek tettszik a srác az hátra se mer fordulni.Lehet a másiknak tettszel!
2009. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
remélem nem
2009. máj. 29. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!