Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a lányok, hogy a szépség, meg az hogy kinek ki jön be, meg mindenkinek más jön be az relatív dolog?

Figyelt kérdés

Ez nem így van, majdnem minden lánynak a trendi arcú pasik jönnek be. Melyik az a lány aki egy ilyen focistára azt mondaná, hogy bejön neki, és nem is hazudik. Majdnem minden lánynak egyforma az ízlése és az ilyen Rondalo féle, vagy hasonló kaliberű nyálgépekre vizesednek. A szépség nem relatív. Van aki sok mindenkinek bejön, vagn aki csak 1-2 nek és van aki szinte senkinek. Akkor miért lenen relatív ha ez így megy? Az lenne a relatív, ha közel minden pasi ugyanannyi nőnek jönne be. Addig nincs miről beszélni ilyen relatív dolgokról, még ez nem így van.Itt a kép, ez nem sok lánynak jön be. (Egyik kedvenc focitám)


[link]


2012. jan. 26. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Azért, mert a bejön nálam, meg a szerelem két dolog.

Láttam én már olyant, hogy az autóbusz ablakában smárolt egy jó csaj, meg egy olyan srác, hogy bottal sem piszkáltam volna meg. Ezt szerelem nélkül nem tudom elképzelni. A szerelem az Vak!

2012. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A szerelem vak, de 90%-ban csak olyanba szeretsz bele, akiért minden csajnak csorog a nyála. A maradék 10%-ban van, hogy nem a külsejébe szeretsz bele, hanem a személyiségébe, vagy másba.
2012. jan. 26. 20:55
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Valamennyiere relatìv valaki kritikusabb, kigyúrt fiúk jönnek be vagy pl az vékony kisfiús arcuak
2012. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Akkor most biztos hazudok, de nekem pont nem jön be Ronaldo, és a hozzá hasonlóak.

És relatív igen. Most attól, hogy nincs sikered a lányoknál, még nem kell általánosítani...

2012. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor is relatív, mert nem szabályszerű az, hogy kinek mi jön be
2012. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 mus musculus ***** válasza:
90%

Lányok, lányok, mindig csak a lányok.

Megemlíteném már a férfiakat is, akik (csak általánosságban persze) egyöntetűen Jessica Alba-t, Angelina Jolie-t és Megan Foxot magasztalják az egekbe külsőségek terén, mégis ugyanúgy hangoztatják az ízlés relativitását. Nyilván van egy réteg, ami a legtöbb embert vonzza, de ez nem jelenti azt, hogy objektívan megítélhetőek lennénk mindnyájan. Akit én émelyítően gyomorbukfenceztetőnek látok, az más legmerészebb álmainak megtestesítője lehet (pozitív értelemben), és fordítva. Innentől kezdve igenis relatív fogalom a szépség, nem vágom, mi olyan érthetetlen ezen.

2012. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Már unom ezt a szót, hogy átlaánosítás. Legyenek szívesek a modik és ezt a szót töröljék, és azt is aki ezt a szót leírja ide.
2012. jan. 26. 21:06
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor is relatív. Van olyan lány aki szerintem simán 11/10-es, más meg azt mondja rá, hogy neki nem igazán jön be.
2012. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Be akarod tiltani az "általánosítás" szót?:D
2012. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mert tényleg relatív dolog. Pl nekem teljesen más emberek tetszenek, mint a barátnőmnek. Mondjuk volt egy srác, aki borzasztóan tetszett, viszont a barátnőmet a srác külseje végképp nem fogta meg... A Ronaldos dologhoz annyit, hogy én képtelen vagyok elviselni a fejét...

Amúgy meg ne mond már, hogy neked meg a haverodnak ugyanaz tetszik.. Persze, az ilyen Megan Fox, Adriana Lima, esetleg Kim Kardashian kaliberű emberkéknél megegyezik az ízlésetek, de ha random kiválasztotok egy lányt az utcán, biztos, hogy nem fog mindkettőtöknek ugyanúgy tetszeni..

2012. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!