Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szépség relativ? Mit gondols...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szépség relativ? Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
A szerelem és szex témaköreiben rengetegszer olvasom ezt. Szerintem ez az állítás 98%-ban baromság. "Nincs csúnya csak különleges" Van aki ezt elhiszi? "A szép se tetszik mindenkinek" Azért egy 10-es skálán 9-es kinézetű emberre senki nem mondja azt, hogy csúnya. Legfeljebb irigységből. Esetleg akinek nem az esete az átlagosnak találja, de rosszabbnak nem. Persze azért 9-esre átlagost mondani is ritkaság. Egy 9-es karakter szinte mindenkinek bejön az ellenkező nemből. Ez tény. Szerintem. Szerinted?
2009. júl. 5. 19:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is. Egyetértek Veled.
2009. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez a beszéd xd
2009. júl. 5. 19:55
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap és kinek a papné. Izlések és pofonok különbözőek, ezért nem biztos, hogy ha Neked bejön a 9-es karakter, az nekem is bejön. Számomra egyébként is a küllemhez elengedhetetlen a jellem.
2009. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A jellem is sokat számít ez egyértelmű. Ismerek olyan csajt, aki amugy jól néz ki, de hát egyszerűen annyira dámának tartja magát meg pfff... nem járnék vele az biztos.

Most viszont a külsőre gondolok a kérdéssel:)

2009. júl. 5. 20:03
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van olyan hogy relatív szépség, pl a barátom bnőjére mindenki mondja hogy nem egy szép csaj de a barátom nagyon szépnek tartja és isteníti. Szóval kisebb nagyobb kilengésekkel van ilyen. Viszont tényleg vannak olyan emberek akik olyan csúnyák hogy már bunkóság elhitetni velük hogy lehetnek szépek valaki szemszögéböl. :)
2009. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek, kivéve azzal, hogy egy 9es szinte mindenkinek bejön. Nekem pl abszolút nem jönnek be azok a kigyúrt pasik a cosmoban meg a plakátokon, csak néhány, akiknek az arca is bejön. A közvélemény szemében meg mégis 9-10esek.
2009. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A te sztorid esetében mindenképp szerepet játszhat az, hogy a barátod szereti a barátnőjét. Tehát már csak emiatt is szépnek látja. Vagy ha félreértem és úgy barátnője, hogy barát barátnő, akkor pedig ugye megintcsak nem csak a vizuális dolgok mondattják ezt vele, hanem, az baráti érzelmek miatt is szebbnek látja.
2009. júl. 5. 20:08
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez előző kommentem a 20. 05-ösnek szólt.
2009. júl. 5. 20:09
 9/21 A kérdező kommentje:

20.06-os. :)

Na valamit te is benéztél:D 9-10 es pasi az már nem is lehet, aki csak izmos, emellett csúnya a feje. 9-10 es csúnya arccal senki nem lehet. Ahogy pedig mondtad azok a kigyúrt srácok, akik arcra is helyesek neked is bejönnek:D. Tehát neked is bejönnek a 9-10 es pasik:D

2009. júl. 5. 20:11
 10/21 anonim ***** válasza:
attól függ ki nézi...nézz meg egy szépségversenyt...némelyiknek olyan az arca min egy lóé...mégis nyer...nekem nem teccik...neked lehet igen...attol függ ki nézi...
2009. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!