Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
szombaton lefeküdtem a barátommal,és védekeztünk is.De mivel még mindketten tapasztalatlanok vagyunk,ezért félek hogy rosszul húzta fel a gumit,vagy kiszakadt stb...Azt mondta hogy semmi baj nincs,és minden rendben.De viszont 3-4 napja nagyon rosszul vagyok,hánytam is.
2012. jan. 27. 07:12
 1/8 Nazira ***** válasza:
Ha te terhes lennél 1 hete akkor még semmi jele sem lenne, majd h nem jön meg a menstruációd akkor aggódj, h terhes vagy... Sztem beképzeled
2012. jan. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel jött meg..De a barátnőm azt mondta,hogy amikor az anyukája terhes volt,akkor neki is megjött.És most a barátnőm azzal idegesít engem hogy 100% hogy terhes vagyok
2012. jan. 27. 07:16
 3/8 Nazira ***** válasza:
Még megjöhet attól igen de 1 hét alatt nem lesz jele ha terhes vagy, védekeztetek kétlem ,h az lenné. Szóval komolyan majd ha a következő elmarad akkor kezdj aggódni én kétlem ,h nem fog megjönni. Próbálj meg lenyugodni és ne ezen görcsölni mert akkor olyan tüneteket is produkálhatsz mintha terhes lennél.. Vagy ha ennyire fél akkor mikor elmúlik rá úgy 1 hétre csinálj 1 terhességi tesztet.
2012. jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nazira ***** válasza:
lennél* Korán van:D
2012. jan. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
renben :) köszönöm a biztatást. ne aggódj,még nekem is reggel van :D
2012. jan. 27. 07:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt mondod szombaton feküdtetek le és 3-4 napja hányingered van. Hát nem a terhességtől, az biztos. A beágyazódás az aktus után egy héttel kezdődik, akkortól lehetnek tünetek, de még ez is borzasztó ritka, általában a hányinger a terhesség 6. hetében kezdődik, azaz aktus után 4 héttel.
2012. jan. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Nagyon is!
2012. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Legközelebb ha ennyire félsz hogy elszakad a gumi izélés után engedjetek bele vizet és ha lyukas engedni fog, de ha lyukas is akkor se tuti hogy terhes vagy.


én és a párom védekezés nelkül szexeltünk és nincs baba..sajnos

2012. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!