Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Első csók?

Figyelt kérdés
A barátommal elterveztük,h holnap lesz az első csókunk,de én nem igazán tudom,h hogy és mit is kell csinálnom...félek,h bénázni fogok,vagy valami :(...lehet,h nem volt jó ötlet előre "megbeszélni"?...SEGÍTSÉG!!! :(:/
2012. jan. 27. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elterveztétek? Már nem lesz az igazi!
2012. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem lehet előre eltervezni. és alakulni fog, mindenkinek a génjeiben ott van, hogyan kell csinálni! hajrá:9
2012. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen,elterveztük,fogalmam sincs,h miért,de most már nagyon ideges vagyok és félek is a holnap miatt...:(...mindkettőnknek ez lesz az első...
2012. jan. 27. 19:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyeltalán nem gáz h megbeszéltétek...az elsônél mi is megbeszéltük h "holnap ha bele halok is megcsókolom valamikor" és én arrol vagyok híres h félénk ès béna vagyok,nem is tagadom vices volt az elsô mert bénáztunk de pont ezért is emlékezetes és mindig osolygok ha viszaemlékszek...ne parázz ahoy irták a génedbe van ;) csak engedd el magad és jönni fog magátol:D
2012. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm! :) majd csak lesz valahogy...:)
2012. jan. 27. 20:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem nagy dolog! Az első előtt én is nagyon izgultam, amikor meg már arra került a sor, észre sem vettem és már régen csókolóztunk. Ne arra figyelj, hogy mit csinálsz és hogyan, csak élvezd és engedd el magad! :)
2012. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na, hogy ment?
2012. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:) Rendben,köszönöm!...még sehogy,majd este lesz.
2012. jan. 28. 12:21
 9/12 anonim ***** válasza:
És,, most hogy ment? :D
2012. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Húú,hát szörnyen ideges voltam! :D...táncoltunk,de a tánc közepén mondtam neki,h üljünk már le,mert eltörik a lában a sok tánctól...:D leültünk,és le volt csukva a villany,csak azok a színes fények villogtak...:) úgy ültünk egymással szemben,h fogtuk egymás kezét..én már úgy féltem,h nem merte rá nézni..aztán egyszer csak azt mondta,h :Most megkapod,amit ígértem! ...:D...majd´leestem a székről:D:D...aztán hozzám hajolt és megtörtént!:D nem volt nagyon hosszú,de nagyon-nagyon jó vooolt! :D:D
2012. febr. 4. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!