Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Egyedül vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Egyedül vagyok vele, hogy bejön az ilyen? Nektek van hasonló "fétisetek"?

Figyelt kérdés
Valójában nem mondható fétisnek, de én ha meglátok egy srácot, aki ki van pirulva (pl miután bejön a hidegről, vagy sportolás után vagy csak egyszerűen zavarban van), akkor nem is tudom, szerelmes leszek. Másik nagy mániám a kék szem-szőke haj kombó, és nem azért, mert az olyan szőke herceges :)... Nektek van hasonló külső tulajdonság a fiúknál, ami egyszerűen első látásra megfog? Fiúk, nektek a lányokkal kapcsolatban? (Sp és Fluor véleménye nem érdekel, köszi :))
2012. jan. 27. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem is a szőke haj kék szem,de más nincs.
2012. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hát összetettt nálam...magasság,szép fogsor,szép mosoly(tehát szép a szája,nem a virsliszájra gondolok),borosta,és arányos alkat...nekem ennyi elég :D
2012. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szőke haj zöld szem ? :D
2012. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az se rossz,de nekem inkább a kék:) És még szeretem,ha szép keze van,tehát vastag,vagy normál ujjai,nem vékony,azt utálom.Első vagyok 30N
2012. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja,és nem a szex miatt.:D
2012. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ahww :) a zöld szemek is iszonyatosan szexisek tudnak lenni ;)
2012. jan. 27. 21:26
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem az igényes borosta, a magasság és a többitől kitűnő/elütő öltözködés vagy valami különlegesség ilyen.. egyből készen vagyok ezektől :DD
2012. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hosszú, sima haj (hát még ha vizes is...)


Egy magas, borostás F :D

2012. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Ahww :) a zöld szemek is iszonyatosan szexisek tudnak lenni ;)"


Hát mint irtam szőke haj zöld szem :)



A másik válaszolónak pedig, hogy nincsenek favágó kezeim :D

2012. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor én elbújok a sötétbarna-sötétbarna kombóval:(
2012. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!