Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen filmet nézzünk meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen filmet nézzünk meg náluk? Valami jó tipp?

Figyelt kérdés

Milyen filmet nézzünk meg vasárnap? Valami jó tipp?

VasárnP DVD-zni szeretnénk a barátommal de gőzöm nincs melyiket kellene.Sokat már láttunk és nincs tippem hogy melyik lehetne még jó film.Van valami ötletetek?A válaszokat előre is köszönöm szépen!


2009. máj. 29. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:

attól függ milyen a hangulat, hogy ő milyen ilmeket szeret pl... ha romantikus a hangulat akor valami szebb könynedebb romantikusabbat ajánlok.

de ha csak háttérzajnak kell :) akkor is inkább valami könnyebb jóhangulatú filmet, amire nem figyelsz fel úton útfélen :) érted. :D

2009. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom hogy szerezz be több filmet vegyes müfaj legyen és majd ott eldöntitek hogy mit is néztek.

De általában vigjátékot vagy romantikus filmet szoktak nézni.

DE ez a ti döntésetek.

2009. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mi szoktunk horrorfilmeket nézni a barátommal, olyan jó hozzábújni ha félek:) De persze ha nem szereted az ilyesmiket, akkor maradjatok a vígjákoknál, romantikus filmeknél. Néha-néha a kedvéért esetleg egy akciófilm:)

ELég nehéz ajánlani, nem tudom, melyik filmeket láttátok? Én inkább az ilyen mostani filmeket ismerem, de gondolom, ha sokat láttatok, ezeket már kívülről tudjátok:) Keress filmeket itt: www.dvdfutar.hu (ez egy ilyen rendelős oldal, de leírás is van a filmekhez, és elmondhatatlanul széles a választék! Olvass utána, hátha kedvet kapsz valamihez!

2009. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Háát igazából ajánlásként valami példa kellene.Horror és vígjátékokban gondolkodunk szal szerintem a romantikus kimarad:)
2009. máj. 29. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Amíg a jackpot el nem választ

Van benne egy kis szerelem, humor, szerintem jó barátnővel megnézni.

2009. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jo film :"Elhagyott szoba 1-2","feher zaj1-2"."sziklak szeme 1-2" "halalos kitero 1-2" "tudom ki olt meg" habar eleg nehez igy ajanlani mivel nem tudom miket lattatok:) de ezek nekem bejonnek:)amugy meg horror mind
2009. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
45%
Szia! Szerintem az Alkonyat című film lenne a legjobb választás! Nekem bejött!
2009. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a héten a Szextúra jött be, jópofa vígjáték...
2009. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos DVD-zni fogtok? :)
2009. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
hát horrorban amit ajánlani tudok:a szem 1-2, az átok 1-2 (gondolom a kört láttátok...) silent hill, dead silence
2009. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!