Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen filmet nézzünk meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen filmet nézzünk meg közösen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél? Horrort?
2011. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alkalomfüggő.

Ha valami vidám, szórakoztató vígjátékot választotok, akkor lehet nagyon jó hangulatú estétek. :)

Ha viszont inkább bújós hangulatban vagy(tok), akkor jobb lehet egy romantikus film mellett dönteni.

Ha van valami kedvenc sorozatotok, amit mind a ketten szívesen néztek, az is jó lehet, mert akkor ki lehet tárgyalni közösen a cseleményt, a szereplőket, meg az ilyesmiket... tudod, kinek melyik szereplő/rész/epizód a kedvence, melyiket nem szereti, stb. :)

2011. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem éppen arra gondoltam. Romantikus, kaland, vígjáték...ilyesmikre :)
2011. aug. 10. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj csöpőgős dolgokat nézetni vele, szal inkább Másnaposok, vagy Az árva(horror), Barlang(horror)...
2011. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlacktigerXXX ***** válasza:
nekem most nincs kedvem veled filmezni. :)
2011. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem is veled gondoltam :D
2011. aug. 10. 12:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami romantikus vígjátékot, amin sokat lehet nevetni, de aranyos is. :) Az a legideálisabb, mert az nem csöpögős, nem túl nyálas, úgyhogy a srác sem idegenkedik annyira tőle, és te is jól szórakozhatsz.
2011. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!