Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagyon helyes srác....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon helyes srác. Én megkérdeztem töle, hogy járnánk-e és ő azt mondta hogy nőnöm kell még (Mell, Cm) Mit tudok csinálni a melleimmel és a méretemmel? éss én nagyon megszeretném kapni. :D

Figyelt kérdés
145cm és 33kg vagyok.1 évvel fiatalabb vagyok a fiúnál.(általános iskolás vagyok, de az osztálytársaimnak mindene megvan ami nekem nincs :( ) Tudom azt fogják mondani h tegyyem túl magam rajta meg ha a méretemért szeretne akk hagyjam de Nem tudom hagyni
2009. máj. 29. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is hány éves vagy?
2009. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az komoly...:D Ha elhiszed ha nem ugyan így jártam:D 5.-es voltam és bele voltam zúgva egy 8.-os srácba....és nekem is az volt a válasza hogy még nőnöm kell:S:D
2009. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudsz nőni parancsra....nem hozzád való a srác...tudom h nem ezt akarod hallani de felejtsd el, vagy bizonyítsd be h nem kell az plussz cm
2009. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

öcsém 9 éves és 25kg. (vékony)

akkor te már bocs,de hány éves vagy? 12? 11?


majd 3-4 év múlva próbálkozzál,ja addig meg tanulj meg sportolj és élj egézségesen.

2009. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintemm ne akarj nőni...később inkább gyerek akarsz lenni
2009. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!