Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy néz ki nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy néz ki nektek egy helyes fiú?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2011. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet leírni.Vagy tetszik vagy nem.Most hiába írom le,hogy barna szem,180 cm magas,izmos,rövid,fekete hajú...ilyen pasiból van 1 millió a világon,abból lehet az egyik egy adonisz,a másik meg rémronda,és egyik se hasonlít a másikra.
2011. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
hmm... magas ( 180 fölött), izmos ( de nem az a túlzásba esett izmok hanem mondjuk meglegyen a kocka has :) ) jól nézzen ki (Legyen stílusa, tudja mit mivel kell felvenni, de ne az a emo style vagy a depi style... legyen rajta színes de visszafogott) ápolt legyen ( pl: köröm) nekem még a borosta is bejön :), szép szemek, a haja legyen normális nem az a kivan vasalva és úgy nézek ki mint egy bu.z.i. Legyen zselézve, vagy csak jól belőve... És legyen rossz fiús :) ezt úgy értem, hogy mikor ránézek akkor csak őt tudjam nézni mondjuk az egész metrón vagy buszon...:) remélem segítettem :) szia
2011. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
utolsó: ez tetszik. :)
2011. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

17:13

180cm rövid fekete haj barna szem stimmel, csak izmos nem vagyok:D

2011. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
magas, 180+, barna haj, felzselézett. na az a gyengém :P barna szem, kigyúrt de nem nagyon csak olyan szálkásan. stilusa: sportos és a divatos keverve :D szeretem a nagy barna szemeket, a szép fogsort, a borostát. :D a szép mosolyt
2011. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
tetsszen az arca, és akkor már számomra helyes.:)
2011. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És ha meglátnátok egy pont olyan fiút az utcán, akit most leírtatok, beleszeretnétek?
2011. okt. 7. 21:02
 9/17 anonim ***** válasza:

A második vagyok


Beleszeretni azért túlzás, de az biztos hogy rámosolyognék :) és ha még szemeznénk is akkor odaadnám neki az msn címemet az biztos :D

2011. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
éértem. és el tudjátok-e képzelni, hogy egy telljsen másba lesztek szerelmesek, mint amit megálmodtatok?
2011. okt. 8. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!