Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem. A vonaton szoktam látni. A múltkor ott állt az ajtónál kb. 20 centire tőlem előttem. Én készülődtem leszállni, néztem kifele az ablakon és a szemem sarkából láttam, hogy a szemembe néz. Vártam egy 5 másodpercet utána belenéztem a szemébe mire ő félrenézett és elfordult. Tudom, hogy ennyiből nem lehet eldönteni, de ti mit gondoltok? Nincs valami nagy önbizalmam :/
2012. jan. 28. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
max észrevett, beszélgetni kéne barátocskám.... kérdezd meg tőle h nem késik e a vonat, aztán még valami baromságot, hajrá
2012. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha érdekel,szólítsd meg..fiú létedre neked kell kezdeményezni! :) Nem hiszem,hogy leharapja a fejed! :)
2012. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
igen,tetszel neki,csak igy tovább,,,,,,,,
2012. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig én pont ettől félek, hogy ott fogok állni a vonaton leharapott fejjel :D De gáz lenne xD
2012. jan. 30. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:
a lány arra vár hogy megszólítsd vagy hogy beszélgess vele :)
2012. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem egyátalán nem biztos, hogy a csajnak is tetszik...:S Rádnézet, és akkor mivan? Ebből egyátalán nem lehet tudni! Persze, megszólíthatod... De hát ennyi erővel akármelyik lányt megszólíthatnád, az a kis pillantás nem jelent semmit...
2012. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szemezz vele,ha elpirul..akk hajrá.

Legyél mindig mellette:)

18L

2012. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
honnan veszitek, hogy a kérdező fiú ?? lehet hogy csak leszbikus
2012. febr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a kérdező lány lenne, közölte volna.. Mivel az az "általános", hogy fiú. Szóval a rendkívülibb helyzeteket ismertetik azért jobban :D

Amúgy szerintem is szólítsd le... :) Ha addig nézett, hogy 5 másodpercet is tudtál várni, míg odanézz, az nem sima nézés volt ;)

2012. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát már elég régen volt, de kb. minden reggel látom a vonaton és mindig észreveszem, meg ő is mindig pont rám néz hiába vagyok messze tőle. De amikor meg a múltkor ott ment el mellettem akkor meg felém se nézett, inkább direkt elfordult, nekem úgy tűnik, hogy egy kicsit szégyenlős. Az a baj, hogy mindig a barátnőjével van úgyhogy nem merem leszólítani :(
2012. márc. 10. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!