Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvettem msn-re az évfolyamtá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvettem msn-re az évfolyamtársamat, de teljesen bepánikoltam. :S Miről tudnánk beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan vagyok, hogy még msnen is izgulok... teljesen bepánikoltam.:D Most rejtve vagyok msnen, és várom a legalkalmasabb pillanatot, hogy fellépjek és írjak az egyik fiú évfolyamtársamnak, aki nagyon bejön.:) Még sosem beszéltünk, csak az egyik haverja adta meg a címét, mert mondtam neki, hogy bejön a srác.:D Most attól félek, hogy ha ráírok teljesen leblokkolok, ezért kéne pár téma, amit felhozhatok ekkor...

16/L vagyok, ő 16/F.


2009. máj. 29. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,csak én lányokkal is(lány létemre csak tudni illik ők nem tetszenek :D)

Írd mondjuk hogy Szia!HOgy vagy?

ELmodnja hogy van...te is elmondod...megkérdezed mit csinált ma.mi a hobbija,milyen zenét szeret ismeri e xy-t,van e bnője,és ő is fog beszélni...vagy mond meg neki hogy tetszik neked:D

2009. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Suli, az mindig bejön. Mennyire utálod ezt vagy azt a tanárt, akit ő is ismer vagy mi történt osztálykiránduláson, amikor...

2. Láttam egy hasonló srácot egy koncerten (diszkóban, múzeumban, levéltárban, akárhol), tényleg te voltál-e? Ha nem, akkor hová szoktál járni? ... :)

3. Nyár - mindig bejön#2 - ki mit csinál, hol és mennyit iszik közben :)

Hirtelen ez a 3 jutott csak eszembe :(

2009. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

No msnen aztán végképp nem kell bepánikolnod. Ha jön egy blokk, gyorsan írd be, hogy : pill és ne írj pár percig. Higgadj le és folytathatod. Az is jó, ha lehiggadtál írd be, hogy "re", vagy "itt", vagy akár hosszabban, hogy bocsi, már itt is vagyok. Nem kell magyarázkodnod, hogy hol voltál, mert számtalan dolog adódhat, ami miatt az ember elmegy a géptől, vagy csak épp nem tud írni. Ihatsz egy pohár vizet, stb.

Szerintem, ha a srác visszajelölt, ez azt jelenti, hogy szívesen beszélne veled. Próbáld meg rá hárítani az első kattintást, csak lazán tűnj elő a rejtőzködésből, amikor látod, hogy épp elérhető módban van és várj... hátha ő fog kezdeményezni. Ha kérdezi, hogy miért vetted fel, mondd meg neki, hogy szívesen beszélgetnél vele bármiről, szeretnéd megismerni, Ennyi. Végül is ez az igazság és abba lehet a legkevésbé belebonyolódni. Sok szerencsét! :)

2009. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő majd fog írni neked. Kérdezgesd de ne faggasd hogy mit csinál,mit csinált, hol volt, ha valamire rákérdez akkor próbálj valami olyasmit is odaírni ami összefügg a témához de át lehet térni arra egy másik témára is. Én az ex párommal amikor megismertük egymást kb. 2 napig ez ment aztán olyat "játszottunk" hogy egyszer én kérdezek egyszer ő és akkor megkérdezte hogy ki tetszik nekem(persze előtte már tettem rá utalást hogy azért nem közömbös számomra) és akkor ott a lehetőség. De ha nem ír akkor írj neki simán hogy szia miujság vele stb. ha megkérdezi hogy miért vetted fel akkor mond azt hogy azért mert eszedbe jutott.;) SOk szerencsét! 16/L
2009. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap 22:08-nak köszi a válaszokat, a többieknek meg a tanácsokat!:) Sokat segítettetek! Köszi!:)
2009. máj. 30. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!