Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tovább lépni, hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább lépni, hogyan?

Figyelt kérdés

Üdv!

Egy reménytelen lány vagyok, aki rajong egy számára elérhetetlen pasiért. Tudjátok, az a helyzet, amikor eleinte csak helyes, aztán ő lesz az ideálod. Már csak azzal is mosolyt tud csalni az arcodra, ha látod, ha köszön..de többet nem akarsz..majd folyamatosan egyre többet gondolsz rá. Olyan zenét hallgatsz, amit ő, azt a filmet nézed, amit ő. Átveszed a szokásait és már minden ami vele kapcsolatos érdekel. Legszívesebben minden beszélgetést rá terelnél..és elalvás előtt az ő képét nézed és azért várod a holnapot, mert újra láthatod.

Számtalanszor elképzeled milyen lenne vele, de hirtelen eszedbe jut, ez soha nem lesz így. Elfog a sírás, de mégis örülsz, mert ő boldog.

Ez nem több, mint egy rajongás, hisz alig ismer, nem nagyon tudom milyen valójában. Csak a felszínes dolgokat..szóval amit bárki láthat.

Több, mint 1 éve tart ez a dolog, persze próbáltam más srácokkal, de nekem ő kell, de számomra elérhetetlen.

Tanár, de nem tanít, 10 évvel idősebb, van barátnője és nem éppen vagyok egy szép lány. Rájöttem ez így nem mehet tovább, minden körülötte forog, változtatni kell. Hogyan ábránduljak ki belőle?

Előre is köszi a normális válaszokat!



2012. jan. 28. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?


Próbálj nyitni mások felé,sport,szórakozás,hobbi,járj el társaságba,majd csak megismersz valakit....

2012. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

17 vagyok.

Persze, új hobbik. Naná. Eljárok szakköre, abból a tantárgyból, amit ő tanít. Évfolyam szinten egyik legjobb lettem, úgy hogy előtte soha nem vonzott ennyire ez a dolog. Versenyre küldenek és egész jó eredményeket érek el.

Ez már beteges. :(

2012. jan. 28. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg foglald le magad.És én a helyedbe nem járnék olyan szakkörre,ahol ő is jelen van :/
2012. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél távolabb kerülni tőle.
2012. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem Ő tartja. Egyébként még suli váltáson is gondolkoztam egy darabig..végső esetben..
2012. jan. 28. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Rakj egy kis rendet a buksidban.

Ez nem szerelem, hanem legfeljebb fellángolás.

Az viszont tény, és gyakori, hogy így indul a szerelem, de nem ezen a szinten folytatódik, hisz ez felszínes lenne.

Te is leírtad, hogy fellángolás.

Az önbizalmad próbáld helyre billenteni, hogy elhidd, másnak is kellhetsz, aki viszonozza az érzéseid, ez az egyik fele. A másik fele, gondolkodj el azon, ha valóban összeillenétek, már összejöttetek volna, de nem te vagy a zsáknak a foltja...akkor mért bánkódsz amiatt, akivel amúgy se illenél össze...?

Azért tart ez az állapot, mert generálva van, és nincs eléggé lekötve a figyelmed.

2012. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!