Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIAK! Milyen a nőideáltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Milyen a nőideáltok?

Figyelt kérdés
Képet kérek és belső jellemzést :)

2012. jan. 28. 21:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Legyen édes aranyos csodaszép gyönyörü.
2012. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Te milyen vagy kedves kérdezö?
2012. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
sötét szőke, kékszemű. belsőmet tekintve beszédes és nyitott, emellett határozott. amit sok férfi nem.. nem igazán szeret :S
2012. jan. 28. 21:41
 4/22 anonim ***** válasza:
Elsö kettö vagyok!Szerintem szuper csaj lehetsz igy ahogy leirtad.:-)
2012. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Megint bemásolom magam egy múltkori hasonló kérdésből:


"Külső:

Legyen ápolt, hosszú haja. Az ápoltság számomra azt jelenti, hogy ne legyen csapzott, zsíros. Az, hogy töredezett a hajvége meg mit tudom én, szerintem minket férfiakat nem érdekel. Legyen nőies arca, finom vonásokkal, ami smink nélkül is szép. Lehetőleg ne, vagy csak visszafogottan sminkelje magát. Ne legyen elhízva.


Belső:

Legyen jóindulatú, megértő, egyenes, intelligens - ami nem azt jelenti, hogy legyen atomfizikus vagy ilyesmi, de legyen neki önálló véleménye és lehessen vele sokmindenről beszélgetni, filozofálgatni. Ne csak magára gondoljon, jó, ha tud különféle helyzeteket más szemszögből is vizsgálni. Ne legyen bulizós fajta, ne piáljon, ne dohányozzon, ne drogozzon, ne adja könnyen magát. Komoly érzelmeken alapuló kapcsolatba gondolkodjon, amiben jóban-rosszban kitartunk a másik mellett és nem adjuk fel mindenféle apróság miatt. Szeressen és fogadjon el olyan tökéletlennek, amilyen vagyok."


Amúgy ha képes példát szeretnél, személy szerint gyönyörűnek találom ezt a lányt:

[link]


21/F

2012. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
18
2012. jan. 28. 21:45
 8/22 anonim ***** válasza:

[link]

Belül meg vad, kedves, intelligens, és ne legyen az a tipikus "individumvagyok" tucat k@rva.

2012. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szőke, kék szem a kedvencem :$, de azért ez nem azt jelenti, hogy más ne tetszene. Mellesleg, én szeretem, ha 1 lány határozott, csak ne akarja rám erőltetni a véleményét, mert

1. azt nem szeretem

2. elég erős véleményem van neked is a dolgokról, úgyhogy úgy sem tudja.:D


Különben meg képet, aztán megmondom, hogy olyan-e mint te..:P


19f

2012. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nem erőltetem senkire soha a véleményem, kompromusszum képes vagyok, és nem önfejű ha másnak igaza van nem szégyen elismerni.
2012. jan. 28. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!