Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen fiút?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen fiút? Könyvtárban? :D

Figyelt kérdés

Szóval olyat, aki intelligens, aranyos, visszahúzódó. Szeret olvasni, lehet vele érdekes dolgokról beszélgetni. Kicsit "különlegesebb".

Külső terén alig vannak elvárásaim.


2012. jan. 29. 00:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Én ilyesmi vagyok, de ezzel pont az, idézem "semleges" kategóriába tartozom, tehát nem kavarom fel sehol az állóvizet. Egyszerüen átnéznek rajtam.


Ebböl adódóan bárhol találhatsz ilyet, csak nem fogod észrevenni.

2012. jan. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne keresd tovább! ;)
2012. jan. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

én is ilyen srácot keresek...de sosem találtam még... de más féle srác meg nem is érdekel...rájuk se nézek...

pedig nyitott szemmel járok..viszont ha találok ilyen srácot akkor neki vannak lehetetlen elvárásai:S

2012. jan. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

"egy ilyet én is szeretnék,lécci-lécci :P"


Neked is itt vagyok ;)

2012. jan. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Hali!

Én is szarul nézek ki, és én sem kellek 1 nőnek sem.

Bevesztek a klubba?

2012. jan. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy sok lesz a jelentkező. De szeretnék én is nevezni a versenyre :)

Műszakira járok, fontos számomra szakmám, de elég elvont kezdek lenni. Érdekel a zene meg így a művészetek. Szeretek olvasni, bár nem szoktam mostanában sokat. Inkább olyan elgondolkodós alkat vagyok. Meg szeretek új dolgokba belevágni, például nulláról elkezdeni görkorizni meg ilyenek, amikért elég gyagyásnak nézhetnek. Sokminden érdekel.

Könyvtárba csak akkor szoktam járni, ha lyukas órám van és akkor is órákra tanulok, szal nem az hatalmas-könyvtárban-olvasgató-fajta vagyok.

Elég magányos farkas lettem. A gimiben nem voltak barátaim, most az egyetemen meg nem ismerek még annyi embert, azért többnyire jól kijövök az emberekkel, de senkivel sem vagyok annyira jóban, hogy eljárjak velük valahova.

Jelenleg kb csak a suli, gitározás és a sportok foglalkoztatnak. Meg ilyen önfejlesztős könyvek :)


21f

2012. jan. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
legtöbb ilyen pasit nem veszik észre a csajok....nemértem mit rinyáltok hogy nem találtok ilyet. Amíg meg nem teszitek meg az első lépést lányok, addig várhattok 1000évet is.
2012. jan. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Na tessék...ha kimegyek az utcára, vagy bárhova a világban, nem találni egyetlen ilyen igényekkel rendelkező lányt sem...Itt pedig percek alatt 3 is felbukkant...Hogy is van ez? :)
2012. jan. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

szerintem, mert az ilyen lányok nem az utcán vannak...én rendszerint "elbújok" a világ elöl...imádok egy könyvvel erdőbe menni ahol nincs senki...és annál szebb, nyugodtabb dolog nincs a világon...

sokan bolondnak is néznek, emiatt ismerkedni sem szoktam...szinte soha...ha meg megismernek nem ezt az oldalamat mutatom... ha em olyat amivel " nem tagad ki a társadalom"...

2012. jan. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

És egy visszahúzódó=önbizalomhiányos fiúra hogy tudsz majd felnézni? Vagy hogy fog téged megvédeni? Esetleg kényelmesebb lenne, irányíthatóság szempontjából?


A csajok örökké ilyen "rendes" fiúk után nyivákolnak, aztán meg...


Egyébként öröm nézni a sok jelentkezőt. :D

2012. jan. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!