Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van barátja, és át akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátja, és át akar jönni, akkor jöjjön?

Figyelt kérdés
Tetszünk egymásnak, de úgy alakultak a dolgok, hogy nem jöttünk össze, azóta van barátja. De mivel én el akarom felejteni, ezért nem tom, hogy át jöjjön e. Ő vetette fel. Ha lenne vmi engem nem zavarna, őt meg lehet a srác miatt. Ha meg nem lenne, akkor nehezebb lenne elfelejteni, és csak barátként nézne rám.
2012. jan. 29. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tom.
2012. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 pqpqpq ***** válasza:

minden no meger egy dugast :)

ugyhogy menjen csak hisz arra valo

2012. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nézd...


nagyon sokan vannak párkapcsolatban, vannak akik tényleg boldogok vannak akik azért mert nincs jobb, és vannak akik azért mert eltartják őket...


de ugye sokszor botlunk bele abba, hogy aki tetszik az foglalt...noss elárulom ha te lennél ott a pasi fordított helyzetben mindenki nagy ívben sz@rna rád!


És ha valakinek sikerül az adott félt a párjától elhódítania, akkor nem volt olyan hűű de boldogságos az a kapcsolat.

Jó persze jön a hülye duma, hogy milyen undorító meg bla....


Kérdezem én, KI A FACCOMAT ÉRDEKEL???? A te életed a te boldogságod. kit érdekel h van valakije. Téged is sz@rna le minden pasi.


Szóval a válaszom: jöjjön!!!! :)


(a barátnőm a msotani, ő is foglalt volt de az enyém lett és 1 éve szép kis boldog kapcsolatunk van)

2012. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha át akar menni hozzád, akkor mi a problémád?

Nyilván van valami amit Te meg tudsz neki adni és a mostani barátja meg nem. Lehet, hogy azért nem jött össze a másik sráccal, mert ugyebár, ha nincs ló, jó lesz a szamár is...

Szerintem engedd hadd menjen hozzád, ha nem sikerül a találkozásotok, legfeljebb többet nem engeded, hogy átmenjen hozzád, ha meg sikerül, akkor majd megbeszélitek.

Ezért nem hiszek a férfi-nő barátságban...

2012. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, "azért jött össze a mostani barátjával"...Gyorsan írtam...
2012. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én sem hiszek a férfi-nő barátságban. Egyébként csak az a bajom, hogy ha csak barátként tekint rám, akkor nem akarom hogy átjöjjön. De ezt nem tudhatom előre:S Egy próbát megér, max többször nem jön.
2012. jan. 29. 12:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt meg kellene beszélned vele, hogy akar e vmit tőled! Ha igen, szakítson a pasijával!Mert ha tényleg el akarod felejteni, így nem lehet, hogy átmegy hozzád!!!

Vagy ha átmegy és sexeltek, az lehet hogy akkor és ott jó lesz, de aztán...

Amúgy miért akar átmenni hozzád? Miért nem megy a barátjához!!??

De tudod mit? Ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz :)!

2012. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom miért akar átjönni. Elég rég találkoztunk, hiányzom neki gondolom. Egyébként lehet tényleg meg kéne beszélni vele akkor..
2012. jan. 30. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!