Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszenék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszenék a lányoknak, ha egy bandában játszanék? 15/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csak ha ügyesen bazseválsz. relatíve ügyesen. nyilván: )
2012. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert hogy nézel ki?
2012. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ümm tapasztalatból mondom, hogy úgy begerjednek a tinisunák a rokksztárokra, hogy nem érdekli őket hogy néznek ki:D
2012. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ismertem egy srácot, aki egy bandában játszott, a zenéjük szörnyen sz.ar volt, meg az egész zenélős életmódjuk halálra volt ítélve szerintem, én csak úgy önmagában azt a srácot kedveltem, független a bandától. :D

20L

2012. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Általánosan elfogadott közhely, hogy ha egy bandában vagy, a lányok elkezdenek érdeklődni irántad. Nézd meg az olyanokat, mint Szörényi Levente vagy Ringo Starr. Ha nem zenéltek volna, az életben nem lett volna nőjük.
2012. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Magas, vékony, sötétbarna és közepes hosszúságú haj, barnás-zöldes szem, kissé pattanásos arc, egyáltalán nem kigyúrt alkatú (nagyon kicsi karizmom van).
2012. jan. 29. 17:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, de csak akkor, ha Blues Company slágereket nyomattok, azt a normális csajok szeretik leginkább. Kis ízelítő, ha nem ismernéd:

http://www.youtube.com/watch?v=sU2m9U_RgTE

2012. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor állj be egy bandába, ha te szeretnél , ne csak azért, hogy a lányoknak tetszél. Ha jó a zene akkor amúgy persze :d
2012. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne lépj be semmien bandába ha csak csajozni akarsz...
2012. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 powerpocok ***** válasza:
Simán testvér. Mit játszasz?
2012. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!