Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég ha humoros vagyok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ha humoros vagyok hogy megtetszek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Tavaly egyik osztálytársamat mellém ültették. Én humoros gyerek vagyok mindig megtudtam nevettetni. Pár hónap múlva megtetszettem neki. Most pedig van egy lány aki megkedvelt. Nem osztálytársam de vannak közös óráink. Mindig mögöttem ült. Előtte nem is beszéltünk csak most. Sokszor cukkoltam csakúgy viccből (persze ezt ő is tudta). Nem voltam vele se kedves, se bunkó. Úgy látom neki is megtetszettem. Miért nem vagyok jóképű csak egy átlagos srác nem voltam vele kedves sem. Azért tetszem neki mert vicces vagyok?
2009. máj. 30. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet.
2009. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mendus ***** válasza:
az is meglehet, hogy neki tetszel és ő nem egy átlagos fiúnak tart. Lehet, hogy csak te vagy kishitű és átlagosnak tartod magad, de lehet vannak olyan mimikáid, vagy olyan testi adottságaid, ami neki tetszenek (pl: izmos vagy, vagy épp ellenkezőleg vékony, vagy épp van egy anyajegy az arcodon ami tetszik neki, nem tudhatod...)
2009. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha vicces és magabiztos vagy, az pont elég, annál több nem kell.
2009. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!