Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem árt ha naponta maszturbálo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem árt ha naponta maszturbálok? Fiúknál.

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
nekem átlagba napi 2x megy, szóval nem.
2009. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok köszi
2009. máj. 30. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem! Amikor nincs kivel, én is naponta onanizálok, igaz, hogy gyenge kapacításom miatt csak egyszer, de ha éjjel arra ébredek, hogy nagyon mereven áll, nem hagyom tovább szenvedni.
2009. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig fönnmaradt az emberiség, szóval valószínűleg nem.
2009. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
90%
Szerintem nem árt. Én naponta 2-3szor is kiverem. Semmi bajod nem lesz, max elmegy a napodból 1- másfél óra :D
2009. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést kérek az utolsó kedves hozzászólótól, de aki kárbaveszettnek ítéli a maszturbálásra fordított időt, az ne maszturbáljon.

Egyébként nem árt a naponkénti önkielégítés.

2009. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!