Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sokat maszturbalok (naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat maszturbalok (naponta). Akkor emiatt megtortenhet h lasabban fog noni a peniszem v nem lesz akkora mint amekkora lenne ha nem amszturbalnek ennyit? Szoval azt szeretnem kerdezni h ez befolyasolja a penisz novekedeset?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Ez engem is érdekelne, sokat verem, naponta 1x minimum, és észrevettem hogy egy ideje nem növekszik, és azér ahhoz képest még nőhetne egy picit..


16/f

2009. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

tudtommal a fiúk pénisze 20-21 éves korukig nő, akkor éri el teljes férfiúi mivoltát:) és ne azt várjátok h minden hónapban nőjön 1centit héé :D

bár lány vagyok, de sosem hallottam h a maszturbálástól megállna a növésben a kuki, szerintem ilyen nincs:)


20/L

2009. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó én sem havonta mérem h húúú 0,2centi .. ez 1 tizeddel kevesebb mint múlt hónapban
2009. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

XDDDDDDDDDDD

A felvilágosulatlanság... Dehogy korlátozza:) Szinte minden kan veri, sokan már 11-12 éves koruktól, mégsem áll meg a növésben...:)

Ez kb olyan, mintha azt kérdeznéd, ha a gyerek kis korában sokat nyújtózkodik, akkor visszamarad a növésben? Mi köze a recskázásnak a növekedési hormonokhoz?

-ReapeR-23/F

2009. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyeséget sem hallottam még. Nyugi! Verd nyugodtan minden nap, nem lesz kisebb!
2009. jún. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
kiseb nem lesz nem fog elkopni csak ezödik xd
2009. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Annyiszor verheted ahányszor csak jól esik. És nyugi nincsenek káros mellékhatásai sőt ellenkezőleg így ismered meg a saját tested működését bele értve azt az elég fontos dolgot hogy HOGYAN TUDOD HASZNÁLNI A FÜTYKÖST ÚGYHOGY HAJRÁ HIDD EL A LÁNYOK IS ÉRTÉKELNI FOGJÁK HA TUDSZ BÁNNI A SZERSZÁMODDAL!

Nagyon ajánlom el olvasni AZ ÖNKIELÉGÍTÉS KÉZIKÖNYVE googlezd ki ha gondolod. Rengeteg fotós infó van benne és nem csak az önkielégítéssel kapcsolatban. Szépen érthetően le írja a LÁNYOK fiúk sexualis működését.

2016. szept. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!