Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ki hogyan szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ki hogyan szokott szőrteleníteni (ha szőrtelenít)?

Figyelt kérdés

Has mellkas, és ágyék tájon. Én egy ideig borotváltam mert eléggé szőrös vagyok, de azt 2-3 naponta meg kellett ismételnem hogy legye eredménye, egy ideig szőrtelenítő krémeztem de az sem lett sokkal jobb, mert nem tudott minden szőrt feloldani.

Gondoltam a hasamat és a mellkasomat epilálom, de ott is időbe telik, míg kikopik a szőr és megszokja a bőröm és nem gyullad be:/



2012. jan. 30. 09:59
 1/10 BlackSword ***** válasza:
100%
Nyaktól felfelé, borotvával három naponta...
2012. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Technikailag:

Nekiesek TG 20Ft/db borotvával, amiből szétmegy vagy 3. Amikor már ezzel nem boldogulok, akkor jöhet a mach3/amway minőségi borotva, ami így már nem megy szét azonnal.


Helyileg:

Ugye mivel hetero vok, a szőr maga nem zavar, csak kicsit gáz mikor teleízzadom edzésen, és… fujj. Ezért hónalj és derék tájékon szoktam, ahol ez gondot jelent.

2012. jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Drágám, te "csapatot" váltottál?
2012. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a barátnőm legyantázta a mellkasom és a derekamat, majdnem beszartam... Azóta befektettem egy Gillette testszőr nyíróra - nem fáj, nem lesz tőle kiütéses a bőröm és gyors is. Vállamon szoktam epilálni, vagy csipesszel kiszedni, mert nem akarok 30 évesre nagy szőrős yeti lenni.


22/F

2012. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hogy írták e már de jó megoldás mondjuk 1-2 hetente haj nyírőval.
2012. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szőrös vagyok.A mellkasom,hasam,hónaljam és intim részen borotválom,a lábamon testszőrnyíróval rövidítem.
2012. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
atya ég, ha férfiú vagy akkor mi a f.asznak borotválod magad mindenhol? normális vagy? egy férfi attól férfi hogy szőrös basszus...te átmentél lányba b.azzeg
2012. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát sztem ez valahogy kezd egyre jobban "trendi" lenni mert nyáron nézd meg a vén papákon kívül senkinek nincs a mellén szőr vagy a hasán :/ ezért szenvedek és is a szőrrel.
2012. febr. 14. 09:44
 9/10 BlackSword ***** válasza:
Én is szőrös vagyok mindenhol, de pont lesz@rom... Akinek nem kellek így, annak meg : (back up)/6...
2012. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szőrtelenítő krém
nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!