Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen hülye a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen hülye a barátom?

Figyelt kérdés
Tegnap nagy nehezen rávett, hogy análozzunk. Minkor montam hogy elég akkor be akarta rakni a hüvelyembe. Én mondtam hogy egy jó kis fertőzèst fogok kapni. De azt mondta hogy de hogy kapok nagyon erőszakos volt ezért felpofoztam felöltöltöztem és eljöttem. Most tényleg ilyen hülye? :s kérlek normális válaszokat írjatok! Tudom, hogy egy jó pár helyre nem tettem vesszőt. 20/L
2012. jan. 30. 14:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
14:22 huh. Igazad van! Felhivom. Ugyis van pár udvarlom :)
2012. jan. 30. 14:26
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is az udvarlód vagyok.
2012. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Felhívtam de nagyon gonosz volt :s amikor felvette első kérdés volt hogy végre hajlandó vagyok bocsánatot kérni?! Én meg közöltem hogy szakitok vele (nem udvariatlanul mondtam) erre nagyon felkapta a vizet. Minden félét ordibált a kagylóba aztán süket lett a vonal. Nem tudom lehet hogy lerakta vagy hozzá vágta valamihez. Szerintem az utobbi. Köszönöm a segítséget. Most jobb nekem.
2012. jan. 30. 14:42
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ritka nagy seggarc ez a pasi! A legjobb dolog, amit tehettél, hogy szakítottál vele, úgyhogy gratulálok! :)
2012. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ritka nagy seggarc :D ez jó. Most hogy szakitottam vele sokkal könnyebb a lelkem. Amig együtt voltunk egy kicsit még féltem is tőle o_O
2012. jan. 30. 14:57
 16/18 anonim ***** válasza:

Csak gratulálni tudok neked! :)

(Most őszintén, gúny nélkül. )

2012. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól döntöttél. :) Mindenki hibázhat a lényeg, hogy felismerje és tudjon lépni.

Remélem a következővel szerencsésebb leszel. :)


28/n

2012. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2012. jan. 30. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!