Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rám haragszanak, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rám haragszanak, miért nem azokra a lányokra, akik ezt tették velem?

Figyelt kérdés

Régen a világ egyik legaranyosabb, legkedvesebb, legfigyelmesebb, legszeretetreméltóbb férfija voltam. Aztán persze jöttek a lekoptatások, a csalódások, a kegyetlen igazság, hogy a lányok ezeket nem értékelik.


A sokadik elutasítás után éreztem, hogy valami meghalt bennem, és hogy nem ez a járható út. Azóta nem ragadok le egy lánynál sem, megyek előre, nem érdekel ha van barátnőm, ha akad szexre lehetőség, akkor megteszem mással, megcsalom bűntudat nélkül, ha meg kiderül akkor így jártam, majd jön a következő. Mert mindig jön.


Egyszerre több lánnyal tartom a kapcsolatot, mindig a lehető legjobbat próbálom becserkészni, ha ő nem sikerül akkor jön a következő, az se, akkor az utána következő. Ezt persze nem mondom el egyiknek se, mindnek úgy adom elő magam, hogy ő számomra az igazi. Aztán mikor kiderülnek a félredugások, akkor ez van, az élet megy tovább.


És komolyan mondom, jobb így. Sokkal jobban érzem magam. Nem lettem beképzelt, meg ilyen műmájer páwa csicska, szerintem a régi ismerőseim, akik még a régi korszakomból ismernek, semmi változást nem vettek észre rajtam. Mert a fent leírt tevékenységemet én nem hangoztatom.


A kérdés, hogy miért én vagyok a szemét, hazug féreg, mikor régen ezerszer jobb voltam, csak akkor nem kellettem senkinek. Miért az én hibám, ha alkalmazkodom a környezetemhez? Ha az a módszer nem válik be, akkor miért folytatnám? Saját magamnak nem vagyok ellensége. Ha ez a módja annak, hogy lányhoz lehessen jutni, akkor ezt kell csinálni.


Vagy csak azért kellene lekoptatott senkinek lennem életem végéig, hogy nehogy megsértsem a lányokat? Ők többet bántottak engem szerintem.


2012. jan. 30. 18:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%

Mi a kérdés, ha a válasz benne van?



"A sokadik elutasítás után éreztem, hogy valami meghalt bennem, és hogy nem ez a járható út. Azóta nem ragadok le egy lánynál sem, megyek előre, nem érdekel ha van barátnőm, ha akad szexre lehetőség, akkor megteszem mással, megcsalom bűntudat nélkül, ha meg kiderül akkor így jártam, majd jön a következő. Mert mindig jön"

2012. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
szánalmas vagy. gratulálok. :D + hímringyó is.
2012. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
26%
Jól teszed! Érezd jól magad:)
2012. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
én így jártam a pasikkal:( szomorú, hogy így gondolod, pedig nem inden csaj ilyen. én nem adtam fel és megtaláltam a szerelmet, aki nem használ ki, nem lök el magától, ott van ha szükségem van rá és mindenek előtt olyannak szeret, amilyen vagyok. 18/L
2012. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy ők formáltak ilyenné, de te meg lusta vagy visszaformálni magad.
2012. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért rád haragszanak, mer te csalod őket, nem a volt barátnőid! Ezt pedig sürgősen be kellene fejezned, elbaszott egy életed lesz így...Ráadásul nehogy már 1-2 liba miatt bűnhődjenek a barátnőid, akiknek talán tényleg te vagy a mindene :( Önző vagy, ember...
2012. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Hanariko ***** válasza:
86%
röviden fogalmazva tényleg csak annyi hogy szánalmas. Bővebben: azért rád haragszanak, mert te csalod meg őket, nem azok a lányok, akik ezt tették veled. Tetszik vagy sem, a te hibád hogy ilyenné váltál és valószínűleg pont a normális lányok hátán csattan az ostor azzal, hogy összevissza csalod őket és mindenkit, ha van rá lehetőséged.
2012. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ez van. Ha lesz felesleges negyed órám, akkor majd sajnálom őket.
2012. jan. 30. 18:40
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Most segítséget akarsz kérni,vagy azt gondolod,azzal,hogy leírtad,letudtad a felelősséget..? Képzeld,én is ismertem ilyet,mint te,teljesen elvette az eszem,halálosan szerelmes voltam abba,amit láttam benne (vagy csak beleláttam),de évek után meguntam,főleg,mert többször volt ILYEN gerinctelen féreg,mint hősszerelmes,és most mi van..? Én határtalanul boldog vagyok az Igazi mellett,aki nem félt a csalódásai után is mindig önmaga lenni,azt a másikat meg eszi a penész,nem tudja elfogadni,hogy végre túl vagyok rajta. Egyébként engem is állandóan megaláztak a pasik,mindig rossz lóra tettem,de mikor egyszer próbáltam én is direkt olyan lenni,mint ők,csak sírás lett a vége,nem ment. És ma már nagyon örülök,hogy nem adtam fel az igazamat -főleg olyanokért,akik nem érdemlik meg-,mert akkor nem lenne mellettem egy csodálatos ember (a Párom). Remélem ez elég meggyőző..! De ha nem,akkor "szia,Béla!" :D;):P
2012. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Te Taigetosz-pozitív -.-" kívánom, hogy a lányok édesapja kiverje belőled ezt a kisebbségi-komplexust...nyilván azért csinálod...
2012. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!