Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk figyelem! Tényleg csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk figyelem! Tényleg csak a vékony lányok vonzanak titeket jobban vagy akin van mit fogni? (nem dagadt lányokra gondolunk. )

Figyelt kérdés
csak annyit szeretnék tudni hogy melyik a jobb és hogy mennyire vannak elítélve a kevésbé vékony lányok.!írjatok minnél többen köszi puszi:)
2011. nov. 29. 18:56
1 2
 1/11 aszomszedneni ***** válasza:
nem .
2011. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem a vékony lányok vonzanak, de a barátaim 90%-a a ducibb lányokért van oda.
2011. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Is-is! Az összhang a lényeg.
2011. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 DiMalto ***** válasza:
ha arányosan "húsos" az a jobb szerintem,ha túl sovány az elég gáz......
2011. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. Sok fiú van sokféle ízléssel.

2. Illusztrálj kérlek, mert általában az embereknél máshol van a vékony, a van-mit-fogni, és a dagadt-kategória. (Csak ne azt az unalmas, halálralinkelgetett képet arról a 3 feketeruhás csajról egymás mellett...)

2011. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
xD A fiúk igényei! :DD Aztán mégis rájönnek amikor szerelmesek lesznek hogy nem érdekli őket ki hogy néz ki! :)) Vagy az illető nem szerelmes....
2011. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én úgy szeretlek ahogy vagy!
2011. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 19:14!

Ugyan már, ne viccelj! Micsoda hülyeség az, hogy nem számít a külső? Mindenkit a külső fog meg az elején, és a férfiaknál ez különösen igaz.

Egyébként én világ életemben a húsosabb csajokat szerettem, félre értés ne essék, nem a dagadt, súlyos, torz csajokra gondolok, hanem épp ahogy a kérdező megfogalmazta, amin azért van mit fogni. Volt már nagyon vékony barátnőm és csak, hogy egyet említsek, a szex fele olyan jó nem volt, mint egy teltebb csajjal, pedig ő sem volt kezdő. Meg azért mégis...

2011. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az arányos a jó. nem látszik a bordája de nincs úszógumija :)
2011. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is a picit husisabbakat kedvelem, és inkább legyen egy kicsit kövérke, mint csontkollekció.
2011. nov. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!