Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért vagytok ilyenek srácok?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagytok ilyenek srácok?!

Figyelt kérdés
van egy srác aki nagyon jófej lenne, meg midnen szal télleg mindenről tudunk bezsélni, néha még tök jóh poénjai is vannak, de iszonyatosan egoista.de nagyon durván .Mért ?!!
2012. jan. 30. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"van egy srác aki nagyon jófej lenne, meg midnen"

"de iszonyatosan egoista"


Az egér azért nem tud repülni mert nincsenek szárnyai. ;)

2012. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert még nem verték jól po.fán! Le versz neki egyet biztos magához tér.
2012. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl? Miért mondod, hogy egoista? Milyen neked a durva?
2012. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem volt régen 1 osztálytársam az is nagyon egoista volt.pofán b@sztam összeverekedtünk szét vertük egymást még a tanárnak is bevertünk egyet kaptunk egy igazgatóit de után egyre normálisabb lett
2012. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy hasonló osztálytársam. Nagyon egoista fiú. Már 9.-ben az a tipikus kigyúrt, ki ha nem én? pasi volt, de akkor valahogy értelmesebbnek tűnt és egész jól el lehet vele beszélgetni. A 2,5 év alatt viszont annyira egoista lett, hogy az hihetetlen. Az, hogy kigyúrt, oké lenne, de nem önerőből, valami turmixot ivott. Van jogsija és kocsija, a legmárkásabb ruhákba jár és azt gondolja, hogy ettől felsőbbrendűbb lett. Pedig az értelmi szintje egyre lejjebb süllyed.

Vannak ilyenek, nem lehet mit tenni. Én már nem akarok ezzel foglalkozni, inkább kerülöm.


De általánosítani nem szabad, nem minden fiú ilyen.

16/L

2012. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hm ...de az a durva, h ö nem is olyan ...szóval egyáltalán nem márkás cuccokban jár, már 2szer megbuktt a foggalmi vizsgán, kicsit hájas...fura az orra...szal nem aza szivtipró...ö egyszerűen a jelleméért van oda...meg a véleményéért ölni tudna...és szentül hiszi, hogy mindig igaza van ...
2012. jan. 30. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor 1 darabig ilyen is lesz. Aztán jön a hatalmas pofon az élettől, amikor rá jön hogy nem úgy mennek a dolgok, ahogyan ő gondolja. Ez van.

És egy fentebbi kommentelőnek:

Amúgy amit a te osztálytársad ihatott, azt tömegnövelőnek, vagy fehérje turmixnak hívják, és az nem kox. Szal ha nem önerőből csinálta akk maximum szteroidozott, de figyeld meg ha igen, akkor vöröses színű a bőre. Nem mellékesen a kondizás 1 kicsit egoistává teszi az embert, hála égnek én normális tudtam maradni.

2012. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!