Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon létezik ilyesmi? (magama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik ilyesmi? (magamat sem értem)

Figyelt kérdés

Nincs barátom, és nagyon hiányzik h legyen vki, akit átölelhetek, megcsókolhatok... Kissé mintha csak a fizikai része hiányozna (meg persze az érzés ami közben van) nem pedig egy személy. Ez nem azt jelenti, hogy összejönnék bárkivel, de nagyon hiányzik ez az egész. Veletek is volt már ilyen?

Egyik volt barátommal is volt már ilyen, nem voltam szerelmes, de jó volt vele, tetszett és néha nagyon beindított. Teljesen beleszédültem, de valójában nem voltam szerelmes. Akkor ez most hogy van?

18/l


2012. jan. 30. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

nekem is van ilyen...

csak az kell, hogy valaki megbízzon bennem, szeressen, szavak nélkül is megértsen

2012. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
A szerelembe vagy szerelmes.
2012. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
az ember társas lény. az normális, hogy vágysz magára az érzésre, főleg, ha már átélted, és pontosan tudod, mit takar. egyébként miért ne létezne? gondolj pl. ránk, akiknek még soha nem volt párkapcsolatuk, de magára az érzésre vágynak (nem, nem azért, h facen kiírhassuk, párkapcsolatban vagyunk, aztán belájkolja a fél város). ha lesz valaki, akivel szívesen átélnéd, próbálkozz be nála.
2012. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdeményező típus, talán pont ezért vagyok szinte mindig szingli. Ha megismerek vkit, és tetszik is és rendes is, akkor ha kezdeményez, csak akkor lesz vmi belőle (és néha az élet közbeszól, és vége)... De nagyon hiányzik ez az egész.
2012. jan. 30. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj én is így vagyok, de nekem sajnos kevés fiú tetszik így még nehezebb 18l
2012. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tyű, mintha magamat látnám idősebb kiszerelésben. most mondhatnám azt anyaian mosolyogva, hogy menj oda hozzá, szélesen mosolyogj rá, és köszönj neki, de nem vagyok álszent, szóval nem teszem. azt tanácsolom, ha megvan a kiszemelt, keríts egy barátnőt, akivel jóban van, és kérdd meg, amikor vele beszélget egy olyan alkalommal, amikor te is ott vagy (buli, suli, stb.), hogy hívjon téged is oda, és mutasson be.
2012. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, adok címet szívesen meg veregetem a válladat :D

Hát ha ez hiányzik, akkor meg kell adni.

2012. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!