Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy férfi ennyire büszke legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Majdnem egy évig jártam egy férfival. Jól megvoltunk, bár elkezdődött a vitatkozós időszak. Aztán szakított velem, mondván, hogy ő túl fiatalnak érzi magát még a hosszútávú kapcsolatra.

Nagyon fájt, de végül összepakoltam ,és hazajöttem. Sokáig nem is keresett.

Aztán rá egy pár hónapra felhívott, hogy találkozhatnánk. Így is lett. Végig flörtölt velem, kedveskedett. De semmi konkrét. Többször találkoztunk, mindig "nyomult". Nem utasítottam el, mert bevallom, még érzek iránta.

Néhány találkozás után írtam neki "kedves" levelet, és invitáltam a találkozóra. Ekkor hirtelen megváltozott.

Kevesebbet hív, és mindig azzal jön, hogy nincs neki ideje visszaírni, meg eljönni hozzám. Játssza előttem az elfoglalt pasit, pedig se kutyája, se macskája, a munkája is nagyon jó időbeosztású.

Kérdeztem az ismerősöket, hogy esetleg alakul e neki másik kapcsolat. Azt mondják, hogy nem. Meg hogy munka után is rohan haza, aztán ki se mozdul otthonról egész hétvégén, még ha hívják, akkor sem.


Nekem kicsit az az érzésem, mintha azt akarná, hogy én hódítsam őt meg. De mire fel? Ő dobott engem? Szerintem túl büszke.


Tévesen látom? Szerintetek keressem, vagy hagyjam a fenébe? (kezdek efelé orientálódni)


Köszönöm!


24/n és 29/f



2012. jan. 30. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem hagyd a fenébe - ha már te így fogalmaztál! :) Ne vesztegesd az idődet! Még hogy neked kellene meghódítani, ő pedig kéreti magát... Hihetetlen milyen selejt férfiak vannak! Kapsz tőle ezerszer különbet! :)
2012. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem hagyd a francba. Először is ne alázd meg magad. Ne te keresd, ne te hivogasd. Ha elhív találkozni kérdezd meg mégis mire fel akar veled találkozgatni amikor kidobott mint macskát.. Talán megbánta, de ez már késő, bármikor megteheti. Komolyan ,te még elhiszed, hogy lehet köztetek valami? Gondolkozz már. Elhiszem, hogy szereted még, de ő csak játszik veled, és nem vesz komolyan. Eszedbe ne jusson meghódítani, nő vagy legyen tartásod! Felejsd el őt, ne menj el a randikra. Ő valószínüleg egy magának való ember, hagyd a francba, keress mást. Tudom mit beszélek.

2012. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A selejt enyhe kifejezés. Hagy a pi**ba, legyen már tartásod! ez a fas-zi csak játszik veled. keress mást, és hagy őt, ne menj el a randikra se. egyszer dobott dobni fog még1x. ne vedd fel neki a telefont és kész. hagy ott a francba, és keress mást. hihetetlen milyen buta nők vannak... azt képzelted, hogy még járni fog veled ezek után???? nemár. csak lukra jászik.
2012. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocs, nem akarok rosszakat írni az exedről, de a soraid alapján úgy gondolom, nem büszke, hanem inkább borzasztó bizonytalan, kissé gyerekes. 29 évesen túl fiatal egy hosszú távú kapcsolathoz??? Na ne már!

Persze, nyilván birizgálja az egóját, hogy Te keresed, de szerintem hagyd a fenébe. Ha esetleg változik a helyzet és ő fog keresni, az persze már kicsivel más szitu.

2012. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A butaságomra csak annyit hoznék fel, hogy a szívnek parancsolni nem lehet. :) De pont, hogy ezzel a viselkedéssel távolít el még jobban magától, így aztán tényleg semmire nem fog menni.

Én hódítani nem fogok, nem vagyok az a típus. Tényleg lehet, hogy jobb lenne, ha megszűnnék.


Igen, nagyon gyerekes volt a kapcsolatunk ideje alatt is. Persze, valaki később szeretne családot, de azért 29 évesen fiatalnak érezni magát egy kapcsolathoz...nekem s gyanús volt.


Mindenesetre köszönöm, és ígérem, hogy nem keresem, és nem is megyek el vele sehova, ha épp elő akar venni. :)

2012. jan. 30. 17:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Fújde gusztustalan pasas ...szerintem ez a pasi csak szexre használ téged, amíg nincs jobb nő. Ne haragudj, de hagyd ezt a pasast a francba. Azt a hülye szöveget, amire hivatkozik, ne hidd el!
2012. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Annyira jó olvasni a válaszaitokat! :) De tényleg! Utálatos, gusztustalan, hülye gyerek, csak a szexre játszik (egyébként nem feküdtem le vele :P Lehet, hogy ezt próbálja bepótolni)

Minél több ilyet írtok, annál több erőt kapok. :)

2012. jan. 30. 17:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba, nem érdemel meg. Keress egy olyan pasit aki megbecsül. Ne vedd fel neki a telefont, szard le nagy ívből. Meglátod könnyebb lesz neked is.

Hajrá, szurkolok

30/n

2012. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de vannak ilyen férfiak.


Az igazság az, hogy tetszel neki, nyilván vonzónak is talál, de nem akar veled komoly kapcsolatot. Ezért amikor azt kezdi érezni, hogy komolyabb érdeklődést mutatsz iránta, menekülőre fogja.


Az a szöveg, hogy nem akarja lekötni magát, azt jelenti, hogy tetszel neki, de nem szerelmes beléd maradéktalanul. Ha olyan valakivel találkozna, akibe beleesik, akkor nem jönne ezzel a szöveggel.


Ettől haragudni nem kell rá, csak tudd, hogy számára nem te vagy a nagy ő, így következésképp ő sem a te számodra. Ha egyébként barátkozni akarsz vele, vagy úgy érzed, hogy segíthet neked a későbbiekben, akkor nyugodtan ápolj vele baráti-ismerősi kapcsolatot, de mint pasi ne számíts rá.


nekem is volt ilyen hapsim. nekem is kb fél évbe került míg rájöttem, hogy ez a helyzet. Ugyanígy viselkedett mint a te pasid. Én úgy döntöttem, hogy barátságban maradok vele, és jó hogy így döntöttem, mert ha bármi gondom van, hívhatom. És már nem is tetszik :) úgyhogy túl lehet rajta lenni.

2012. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tetris ***** válasza:

Öregasszonyként én úgy látom, hogy ez a pasi full bizonytalan. Képtelen eldönteni, hogy mit akar tőled. El akar küldeni az egyik pillanatban, aztán meg visszahívna. Ha pedig te mennél vissza, akkor ő visszakozik. Hát itt valami nem stimmel. Ha én igazán szeretek valakit, akkor azzal az illetővel szeretnék lenni éjjel-nappal. Nem pedig egyszer így, máskor meg amúgy. Hidd el kedvesem, ez a pasi szeret téged, csak nem eléggé. Éppen ezért kár ebbe több energiát fektetni. Inkább nézz körül a piacon, és keress egy másikat.

Szívből kívánom, hogy mielőbb megtaláld az igazit!

2012. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!