Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok válasza érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válasza érdekelne elsősorban! Alacsony, vékony fiúként van esélyem alacsony, vékony lányt találnom magam mellé vagy ők is magas, nagy darab pasit választanának inkább?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 22:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
hát mennyi időbe telne? Hát attól függ, ha úgy ahogy nekem van a szuper szett, az heti 5 alkalom, a 2 órát nem lépi túl az edzés idő.
2012. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"mégis miért kellene eljárnia kondiba?! akkor egy felfújt gurulyka lesz. olyan buták az emberek nagy része..."


Hallgattál volna... Te se voltál még sosem kondiba, de fogadjunk sportolni is utoljára kamaszkorodban voltál.

2012. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Na, hogy okosabban lássátok a testalkatom: 165cm magas és 54kg súlyú vagyok és akármilyen hihetetlen annyit b@sztattak már, hogy nem sokára elkezdek kondiba járni.


Saját tapasztalat, hogy a lányok többnyire ilyen testalkat mellett férfinek sem néznek sajnos, én örülnék a legjobban, ha lenne olyan lány, aki elfogadna úgy, ahogy vagyok testileg, de nem találtam még vagy azért, mert nem volt szerencsém összefutni ilyen lánnyal vagy azért, mert valójában nincs is ilyen lány.

2012. jan. 30. 22:56
 14/22 anonim ***** válasza:
egy barátnőm 160 cm körüli, és azt mondta, hogy vagy egymagas vagy nála pár centivel magasabb sráccal hajlandó járni, neki az tetszik :D úgyhogy van ilyen :P
2012. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Minden lánynak a magas pasik tetszenek sajnos, még az alacsonyaknak is, és még annak is, aki az ellenkezőjét állítja. 175 cm alattiakkal szóba se állnak, csak ha az illető nagyon jóképű v nagyon gazdag.
2012. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen van, am már nem fogsz nőni? Igazából, ha rágyúrsz egy kicsit, akkor jó lesz, csak ne akarj 170 cm+-as lányokat.
2012. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Barátnőm nálam 15 centivel magasabb és mégis szeret :)

szarintem nem a magassaág a lényeg!

2012. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én pölö 165 cm vagyok, és nem vagyok hajlandó nálam sokkal magasabb fiúval járni.. Ha egy pasi 10centivel magasabb nálam, már az is nagyon irritál. A barátom 3centivel magasabb nálam.

Vagy akkora mint én, vagy max 5centivel magasabb, de alacsonyabbat nem igazán szeretnék.

Lánybarátom 170cm és nála az alsó határ 185cm. Szóval vannak ilyenek.

2012. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
VAN!!
2012. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ez hülyeség nem kell kondiba járni és nem kell 175 felett lenni " legyél jóképű és legyen sok pénzed" milyen duma már ez ??? arra senki nem gondol hogy esetleg nem az számít hogy hány kg izom van rajtad???? sajnálom ha még nem találkoztál olyan csajjal aki közeledne hozzád e miatt... nem érdekes milyen magas az illető 163 cm vagyok és különösebben nem izgat bár a 20 cm eltérés eléggé zavaró lehet
2013. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!