Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ezt illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ezt illik beismerni?

Figyelt kérdés
Múltkor láttam a baráti barátnőm mellét, nekem se, neki sincs barátja, tehát nem leszek laposra verve. Egy véletlen és szerencsétlen helyzetből adódott az egész, és elég felkészületlenül ért, emiatt a szememet rávitte az ösztön a kérdéses helyre, és szerintem ő is láthatta ezt, viszont ebben nem vagyok biztos. Úgy lenne tiszta, ha ezt megbeszélném vele, vagy jobb, ha nem fűzök semmit a dologhoz? Ez számára ciki lenne, vagy ellenszenvet váltana ki belőle?
2012. jan. 31. 15:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
ááh hagyd. nem tehetsz róla,hogy ösztönlény vagy. biztos nem haragszik.
2012. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ciki, hogy ránéztél a barátnőd mellére?
2012. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Baráti barátnőnél miért ne lehetne ciki?
2012. jan. 31. 15:35
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
nem arról van szó, hogy illik-e. nem érdemes.
2012. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem a kérdést. Most mit nem akarsz beismerni?
2012. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fölösleges ilyesmivel foglalkozni. Nem nagy ügy. Engem is látott már egy szál bugyiban az egyik barátom, aki ráadásul pap. :D Véletlen volt, és szerencsére takartam is a mellem. Azóta is csak röhögünk a dolgon.


24/n

2012. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező Te melyik nemet képviseled? De egyébként mindegy, nem értem, hogy mi a gond, hogy megláttad a mellét. Neki akarod bevallani vagy kinek?
2012. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Xeon, hagyjuk, neked is megy a zöld, szerintem a mondatomat értetted félre, hogy "Miért ne lehetne ciki?".
2012. jan. 31. 15:47
 9/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: Fiú vagyok, és neki.
2012. jan. 31. 15:48
 10/24 anonim ***** válasza:
Így már értem. Mond meg neki, hogy véletlen volt. Nem ciki, nem illetlen, hülyeség. Attól függ te mitől nyugszol meg jobban.
2012. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!