Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nagyon megváltozik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nagyon megváltozik a véleményetek egy lányról miután megtudtátok, hogy tetszetek neki? (vagy szerelmes belétek)

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivan? Hogy függ össze a kettő? Miért változna meg a véleményem? Ha tetszem neki és ő is nekem talán összejövünk és ennyi. A véleményemet nem befolyásolja
2012. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pqpqpq ***** válasza:

nekem befolyasolta

pl ha van egy csaj akire nagyon nem is figyeltem oda es egyszer csak oda jon es azt mondja nekem hogy szeretlek vagy hogy be jossz nekem,onnantol kezdve azert megiscsak eszre veszem hogy huuu ezert nem is nez olyan rosszul ki meg lehetne valami meg stb

2012. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy igen. Mondjuk, ha épp van barátnőm, akkor nem tudok vele foglalkozni... ha csak nem jön be irtóra, de amúgy persze, hogy megváltozik.
2012. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!