Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, mi lenne a reakciotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mi lenne a reakciotok, ha csak szexelni akartok egy lannyal, de megtudjatok, hogy szüz?

Figyelt kérdés
Bejött a srac, de nem "mertem" elmondani neki, hogy 25 evesen meg szüz vagyok, ezert inkabb nem is mentem bele a dologba (ismerjük mar egymast evek ota, nem egy vadidegen a diszkobol). Következö este viszont mar en kezdemenyeztem, es mikor elmondam neki, teljesen megertö volt, hogy ez öt egyaltalan nem zavarja, majd vigyazni fog, szoljak, ha faj, satöbbi. Es masnap, mikor eljöttem (nem egy varosban lakunk), akkor azt is mondta, tartsuk a kapcsolatot, de azt is kihangsulyozta, csak baratok vagyunk. Mietr akar velem a tovabbiakban is "bajlodni", ha nem akar tölem semmit?
2012. jan. 31. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, ugyanis előfordult már, hogy a magát szűznek valló lányról kiderült, hogy még véletlenül sem az.
2012. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék egy 25 éves szüz lányt.:-)
2012. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy gratulálok, hogy sikerült ezt az alkalmat egy egyéjszakás semmivé degradálnod 25 éves létedre. Ha 15 éves kis sz*r lennél, akkor legyintenék, így viszont fogadd gratulációmat.
2012. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kiverné őket a víz. Ahogy a magyar pasikat ismerem, sajnálnák magukat a kényelmetlenségért, meg egyből pánik:)
2012. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na jo, de ö csak dugni akart, elvezni a szexet, azt meg azert jobb egy olyan lannyal, aki tudja, hogy mi fan terem a dolog, nem? Akit nem kell tanitgatni, akivel nem kell ugy vizgyazni, akinek nem faj...
2012. jan. 31. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
megválaszoltad a saját kérdésed!
2012. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nazira ***** válasza:
100%
Sok férfi örülne ha a nőnek ő lehetne az első nem sokan riadnának vissza sztem... De sajnálom ,h a szüzességed 1 ilyen alkalmi kapcsolat vette el... Azért kellesz neki ,h hátha még belemész több éjszakába is, mivel megmondta csak barát de ez neked már több és jobban érezni fogod, h szereted és ő így nem hiszem ,h viszonozni fogja bár ki tudja.
2012. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miután csak dugni akar, ezért kipróbál majd egyszer és valószínűleg utoljára...

Tudod a szüzek normál esetben párkapcsolatban veszítik el, és utána hónapok alatt összecsiszolódnak a párjukkal.

Nem normális esetben buliban vagy haverral szexelnek először és utána sokáig nem. Mert ugyan kinek kell egy szűz lány??? Annak aki szüzet akar dugni. De miután megdugott, utána már nem leszel szűz=érdekes, vágod?!

Ezért kell szerelemmel elveszíteni, életed meghatározó része. Hogy fogsz így visszagondolni rá??

És hiába a barátod, ez nem garancia semmire. Többnyire még a beszélő viszony is megszakad ilyenkor.

2012. febr. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!