Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi lenne a reakciótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lenne a reakciótok ha mennétek az utcán és hátulról egy ismeretlen fiú belemarkolna a feneketekbe?

Figyelt kérdés
Haverral ki akarjuk próbálni a dolgot.Majd egy statisztikát készíteni a lányok visszajelzéseiből.
2011. máj. 29. 20:16
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
71%
Előbb-utóbb a balaesetin fog kikötni valamelyikőtök pl. törött orral. :D
2011. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
82%
Ma direkt leszálltam egy tök ismeretlen helyen a buszon mert tetszett a csaj,de mire utol értem volna szinte elkezdett futni,viszont a buszon meg egyfolytába bámult,hát lehet el sem érnéd a lány seggét......
2011. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
61%
én hátrafordulnék és lehet pofánb@***nám valamelyikőtöket a táskámmal.:"DD
2011. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
61%
mentő vinné el.:))
2011. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 szamóca.. ***** válasza:
64%

hát ha k*va jól néztek ki mind a ketten akkor csak finom anyázásba kezdenék, kifejteném hogy mennyire primitív s*ggfejek vagytok.

ha még mellé rondák is vagytok, akkor még ki is röhöglek:D


de az is lehet hogy reflexből ütök, ezt nem tudom. direkt nem verekszem mer felesleges. sokkal jobb alázni:D

2011. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Ez a fenékmarkolás ám már mérsékeltebb dolog az eredeti koncepciónknál.


Eredetileg az volt a gondolat hogy odamegyünk,magunkhozrántjuk és lesmároljuk a pipiket.

Ezt azért változtattuk meg mert lehet hogy a hirtelen smárolásnál a meglepődött csaj védelmi reakcióképpen leharapta volna a nyelvünket:D

2011. máj. 29. 20:24
 7/42 anonim ***** válasza:
72%

nekem egyszer a mellemet fogta meg egy srác, én lefagytam, olyan hirtelen történt és gyorsan, hogy szinte fel se fogtam, h mi volt ez.

Utólag nevettünk rajta a barátnőmmel, de akkor még egy hang se jött ki.

2011. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
61%
Lendületből kapnál egy olyat pofont, hogy csak néznél ki a fejedből... Egyszer már megtörtént, pedig még ismeretlen sem volt a pasi.
2011. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

20:22


Popsinmarkollak és még röhögnél is rajta?!:O


Öregem te vagy a legjobb csaj,melyik városba is laksz?:D:D:D

2011. máj. 29. 20:27
 10/42 anonim ***** válasza:
65%

Reflexből vagy megismerkedhetne az öklömmel, vagy tökön rúgnám. Volt már, hogy egyik ismerősöm belemarkolt a fenekembe, ő csak egy pofont kapott a tettéért, mert ismerem, és bírom, de tanulja meg hol a határ.


szamóca: az alázás jobb, de ilyen primitív embereket bealázni... sok esetben elég nehéz feladat, mert túl primitívek, hogy magukra vegyék. Még a végén azt hiszik, hogy flörtölsz velük o.O

2011. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!