Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már ez veletek fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már ez veletek fiúk?

Figyelt kérdés

Középiskolásak vagytok,megtetszik egy lány,bejelölitek egy közösségi portálon,ráírtok,beszélgettek ,elkéritek pár beszélgetés után az msn-jét,suliban is köszöntök persze.DE,egyszer csak megijedtek valamiért és nem írtok többet vagy legalábbis havonta egyszer a lánynak?

Ez miért lehet?


Persze,a sztori velem történt,tudom,nem biztos,hogy így volt,lehet más lányt talált vagy valami,csak kíváncsi vagyok,más fiúval volt-e így,hátha vele is.


2012. febr. 1. 14:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én konkrétan azért nem írtam a lánynak tovább, mert letiltott...
2012. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
:S az jó lehetett gondolom.:\
2012. febr. 1. 15:25
 13/14 anonim ***** válasza:

velem is szokott ilyen elő fordulni.

meglátok 1 leányzót szép valahol ha közeli helyen lakik bejelölöm vagy gyors rábeszélem msn, onnan 1-2 nap telszám, tali. ÉS ITT JÖN A SZ1VÁS!!!

a mai világba több a photoshoppolt kép mint az eredeti 1 szer jártam igy 1 csajjal, elkültem a pitsába, azóta nem beszéltem vele:D:D

ha te a suliba láttad őt és ő is téged az már 1 el jobb fokozat. bár velem is volt olyan h bevoltam zsongva 1 lányért de amugy meg amikor láttam annyira nem foglalkoztatott mire valamire jut az ember már bele ún a mai világba.. de persze kivétel mindig van akiért megéri küzdeni.

ja és a női logikád dobd el. azért mert nem ír az is lehet h valamit csinál amit eddig nem, nem egyből arra kell gondolni h másik lánnyal kavirnyázik.

de ha te egyátalán nem akartál nyitni felé akkor nincs miről beszélni te csináltad meg magadnak a fesztivált.

a neten való párkeresésnek szerintem nem valami nagy jövője van, jó van akinek bejön de több a csalódás meg sose tudhatod h valójába kivel beszélsz

2012. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem volt kellemes érzés az tuti...
2012. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!