Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van manapság annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság annyi magányos fiatal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 17:38
1 2
 1/12 Mirk ***** válasza:
62%
Mert mindenki a gép előtt ül, ahelyett, hogy felemelné a seggét és ismerkedne.
2012. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert a sok magányos fiatal nem talál egymásra.
2012. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
félnek kezdeményezni :D
2012. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 pqpqpq ***** válasza:
40%
mert terjeszkedik az EMO
2012. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Inkog Nito ***** válasza:
Én is hívtam régen embereket találkozni de lusták voltak kijönni.Manapság már csak jó ha facebookon beszélgetünk..
2012. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert itt a GYK-n bsszk a rezet. Ahelyett, hogy összegyűlnénk valahol és ott vitatnánk meg a kérdéseket:P
2012. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fiatal lányoknak a huszonévesek kellenek. Így a fiúk jobb híján várnak, míg ők lesznek huszonévesek.


Persze ez kiegyenlítődik, hiszen 30 feletti nő már nem nagyon kell senkinek. A férfi viszont teljesen vállalható 40 éves korig, sőt ha sikeres akár még tovább is.

2012. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem már voltak barátnőim,és igazából egyik kapcsolat sem sült el túl jól:/, de sebaj,amióta szingli vagyok kedvemre flörtölgethetek azzal akivel akarok,nem mondja meg senki,h mit csináljak, imádok szingli lenni...ami persze nem jelenti azt,h ne csajoznék!;)))
2012. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is ennyit volt.

Csak annyi változott, hogy itt és hasonló helyeken tudnak írogatni.

2012. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez milyen jó ötlet, szervezzünk vitaköröket, másik válaszoló ne is mondd! Barátnőimet csak akkor tudom elrángatni valahova, ha parfissal megfenyítem őket
2012. febr. 1. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!